972876.csillag44 (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
FontAnti (12089) (Eladó)
Pozitív
2011.02.23. 18:04:37
1437604329
Kedves, pontos vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vevő felkeresésem után jelezte, hogy mégsem kívánja megvásárolni a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevőnek mégsem volt szüksége a termékre, megkapta máshonnan, de sajnos Ő ezt nem jelezte egyből, megvárta még a fizetési emlékeztetőt küldökbujdosoildiko (884) (Eladó)
Pozitív
2010.12.27. 10:05:08
190615554
Köszönöm a vásárlást! Korrekt, gyors, megbízható partner, ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
689838.ricsike50 (13) (Vevő)
Semleges
2010.01.11. 15:01:26
156462236
sajnos nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó vaterás!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
audiodepo (1218) (Eladó)
Semleges
2009.12.15. 16:53:42
158252788
Termékhiány miatt nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Termékhiány miatt nem jött létre az adásvételAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Teljesen megbízhatatlan!a vevőt egy hónapon keresztül minden nap hívogatom,hogy utalja át a pénz! a terméket előre elküldtem neki (hiba volt) , nem hajlandó kifizetni, értelmes választ képtelen adni a telefonba! még a terméket sem hajlandó visszaküldeni
Másik fél: Sajnos ez nem igaz, az áru ki van fizetve és természetesen csak kifizetés után kaptam meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
madreperla (430) (Eladó)
Pozitív
2009.05.20. 12:24:16
141008224
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angelikakauffman (849) (Eladó)
Semleges
2009.05.18. 01:38:30
145669673
Remélem nincs semmi baj! szimpatikus vaterás partner!! sajnos csak semlegest tudok adni, mert értékelnem kell, és én csak ezt tudok adni, ha nem bonyolódik le ennyi idő alatt az üzlet. Üdv.
Másik fél: Van még lehetőségem, vagy eladta másnak a terméket?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angelikakauffman (849) (Eladó)
Pozitív
2009.04.09. 09:41:56
143335247
Tettem elsőbbségit rá, ma ott kell lenni, de siet a vatera ezekkel, de nem kellett volna azonnal, hanem vársz vele mig megmegy. De bármi gond lenne csak irjál, orvosoljuk!!! köszi és mindenkinek AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
