titano (13) 93.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vegyenkonyvet (6917) (Eladó)
Pozitív
2020.09.25. 21:50:23
2950755743
Minden rendben ment, kedves, gyors vásárló! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.regikonyvek (23285) (Eladó)
Semleges
2020.09.22. 15:27:12
2948742794
Adásvétel nem jött létre, nincs készleten a könyv.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Adásvétel nem jött létre.Victory130 (670) (Eladó)
Pozitív
2017.02.16. 07:52:40
2434708688
Minden rendben zajlott , korrekt , megbízható üzleti partner ! Ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
roger321jh (121) (Eladó)
Pozitív
2013.12.05. 20:05:42
1830805313
MINDEN RENDBEN VOLT
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
creeled01 (1337) (Eladó)
Pozitív
2013.11.29. 07:07:49
1831851215
Pontos,megbízható vásárló!Mindenkinek ajánlom!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
somogyizoli984 (17) (Eladó)
Pozitív
2013.06.18. 21:40:08
1754797061
Pontos rendes srác,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható ! Szívesen ajánlom mindenkinek ! Köszönöm a vásárlást, postáztam a terméket !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hugimama56 (256) (Eladó)
Pozitív
2012.12.06. 10:52:25
1676199323
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
r2d2sagaris (16209) (Eladó)
Pozitív
2012.01.30. 14:49:53
1538473412
Az adásvétel a megbeszéltek szerint rendben lezajlott, a partner korrekt módon, gyorsan és pontosan intézte az átvételt. A termékkel kapcsolatos bármilyen észrevételre 8 nap áll rendelkezésre, a garanciát illetően a terméklapon megadott 1 évig állok a vevő rendelkezésére. Ez alapján az adásvételt sikeresnek ítélem, és a partnert feltétlenül ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1487257.postit634 (1323) (Eladó)
Pozitív
2011.08.29. 12:05:50
1464746894
Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1706650.gsmdebrecen (4341) (Eladó)
Pozitív
2011.08.28. 21:28:41
1467067866
Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Telefontartozek (3481) (Eladó)
Negatív
2011.08.11. 11:37:12
1464580260
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett kerülte a kapcsolatfelvételt nem fizette ki és nem jelentkezett a termékért
Másik fél: A történet röviden: majdnem két nap eltelt a leütés után úgy, hogy nem kaptam számlaszámot amire utalhattam volna. Megkerestem e-mailben az eladót, hogy a folyamat lassúsága miatt nincs szükségem a termékre. Erre nem érkezett válasz, így küldtem egy levelet ismét, melyre ismét nem kaptam semmilyen reakciót. Eltelt egy hónap és kaptam egy e-mailt, hogy utaljam át a pénzt. Ismét küldtem egy mailt, hogy a megrendelésem már nem esedékes és emiatt én adtam egy semleges értékelést. Erre sem érkezett válasz, sőt néhány nappal később cserébe kaptam egy negatív értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nefkisker1 (2241) (Eladó)
Pozitív
2009.05.21. 13:55:47
147901873
Minden rendben ment, köszönjük a vásárlást, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stefitamas (824) (Eladó)
Pozitív
2009.04.13. 17:34:32
143560314
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
