foldierika_v (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
marczalihedi_v (117) (Eladó)
Negatív
2010.08.15. 15:38:38
174266837
A vevőt az aukció leütése után rögtön megkerestem emailben,ő válaszolt is a levélre,és leírta miért kell neki a lekvár.Én tájékoztattam a postai és a személyes átvét lehetőségeiről,és kérdeztem,hogy melyiket szeretné,ennek függvényében adom meg a fizetendő összeget.A vevő innentől kezdve nem reagált az emailjeimre.1hét múlva sms-t küldtem,nem válaszolt.Rá 1hétre felhívtam,felvette,kinyomott.Küldtem 1üzenetet,és visszaírt,hogy ő nem vett semmit...Nem tudok más értékelést adni.Mindent megtettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pontos, gyors, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzlet, minden rendben volt, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
