dudi200 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A leütést követően (utólag)közölte:március 3.-án fizeti ki a terméket..Azóta se jelentkezett se a telefont nem veszi fel se az emailekre nem válaszol ..Úgy jártam mint az egyik eladója jól ÁTVERTE.SENKINEK NEM AJÁNLOM ABSZOLUT NEGATÍV.REMÉLEM A VATERA IS MEGTESZI A SZÜKSÉGES INTÉZKEDÉSEKET ÉS EZT A FELHASZNÁLÓ NEVET ÉS TELEFONSZÁMOT LETILTJA...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gondozoapa (560) (Eladó)
Semleges
2016.02.17. 22:45:54
2191432337
Megkérdeztem,hogy biztosan igényt tart-e a termékre,mert lenne más vásárló is,de megsértődött,azóta nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: félreértésAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gondozoapa (560) (Eladó)
Semleges
2016.02.17. 22:45:15
2191433306
Megkérdeztem,hogy biztosan igényt tart-e a termékre,mert lenne más vásárló is,de megsértődött,azóta nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: félreértésAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piranha64_a (485) (Eladó)
Pozitív
2015.12.21. 16:48:39
2166171470
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, precíz üzleti partner, bátran ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható, korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Steveke75 (113) (Eladó)
Negatív
2015.06.05. 09:40:54
2070546218
A vevő a termékért nem jelentkezett, megkereséseimre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lucanov01 (1697) (Eladó)
Pozitív
2015.04.25. 06:05:18
2060135570
Korrekt Vásárló,köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
