9856597.bettybaby55 (12) 77.27% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
BrandShop (2031) (Eladó)
Negatív
2011.10.03. 11:08:18
1474393148
Személyes átvételt jelölte meg szállítási módként. A terméklapon két átvételi helyet jelöltem meg.Ez neki nem megfelelő,mert túl messze vagyok, a belvárosban szerette volna átvenni a szájfényt.Majd megadtam az átutaláshoz szükséges adatokat, ha mégis postai úton szeretné megkapni a terméket, és mégsem szeretné személyesen átvenni a távolság miatt.Ettől kezdve eltűnt, leveleimre nem válaszolt, és a vatera által kapott tel. számon nem elérhető.Megbízhatatlan, senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zsuzsika781 (515) (Eladó)
Negatív
2011.02.01. 08:38:04
1435543852
Közel 1 hónapot vártam az átvételre, de mindíg a vevő hibájából meghiusúlt, a postai lehetőséggel nem akart élni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő többszöri halasztgatás után sem vitte el a terméket , 1 hónap eltelt a vásárlás ótaGyors, rugalmas, korrekt partner. Rendben zajlott minden. Remélem, a jövőben még kötünk üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hoevathcsilla (96) (Eladó)
Pozitív
2011.01.12. 09:34:23
1329663967
Minden ok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors,kedves.Mindenkinek csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcsoka57_t (1437) (Eladó)
Pozitív
2010.12.26. 02:17:11
1323554888
Kedves, korrekt partner, szivesen ajánlom mindenkinek. ++++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható vásárló. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner, mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt ...Ajánlom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csorike_2009 (530) (Eladó)
Negatív
2009.05.02. 20:00:03
582887786
Több mint egy hónapja megnyert termék, a leveleimre egyszer válaszolt, de sajnos se pénz nem érkezett, se személyesen nem lett átvéve a termék! Megbízhatatlan, fizetőképtelen vevő, nem ajánlom senkinek! 18Ft-os aukció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, kedves, megbízható, partner! Köszönöm szépen a vásárlást, visszavárlak, minden jót kívánok:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Acapulco2 (1266) (Eladó)
Pozitív
2009.03.25. 08:27:14
576964363
Kedves, jó kapcsolattartó, megbízható tesz-veszes. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner, mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A KEDVES vevő 3 nap után negatívval értékel..H nem vetted volna észre napok óta nem léptem be teszveszre se,emailt se kaptam..Kórházban voltam,elnézésed kérem ezért!Hogy ennyire türelmetlen legyen vki..Remélem nem találkozunk többet
Másik fél: nekem ahoz mi közöm,hogy te korházba voltál?én meg ajándékba szeretttem volna megvenni.az a minimum lett volna,hogy válaszólsz az smsemre.hány napot kellett volna várnom?én is remélem,hogy többet nem találkozunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, Kommunikatív Gyors Vásárló! Köszönöm:) Sok+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, korrekt partner, Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül rugalmas,kedves partner mindenkinek szívből ajánlom!Köszönöm a vásárlást! Csupa +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eladokveszek (838) (Eladó)
Pozitív
2008.11.13. 20:25:28
475079546
Korrekt vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható.kedves vevő,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jagoka1984 (1362) (Eladó)
Negatív
2008.06.20. 10:46:18
355096301
Sajnálom, több emailre se reagált. Ha meggondolja magát a Kedves vevő, akkor természetesen visszavonom az értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vásárló, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ildiko1970 (333) (Eladó)
Pozitív
2008.05.12. 16:22:39
333958406
Kedves, gyors, megbízható! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
