zegat20 (8) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
MINDEN RENDBEN KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST AJÁNLOM MINDENKINEK++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.CannibalGirl (16) (Vevő)
Pozitív
2017.05.09. 13:40:38
2460591320
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék tökéletes, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaboboglarka (802) (Eladó)
Pozitív
2016.04.30. 00:05:15
2230605020
Gyors ,korrekt fizetőképes ügyfél.Minden formában ajánlom mindenkinek.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MInden ok volt. Bátran vásároljon Tőle bárki!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendbe zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.