9860966.tavasz43 (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
WebBicikli (589) (Eladó)
Pozitív
2016.02.04. 10:43:14
2068744364
A tranzakció lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
WebBicikli (589) (Eladó)
Pozitív
2016.02.04. 10:43:14
2068744343
A tranzakció lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
WebBicikli (589) (Eladó)
Pozitív
2016.02.04. 10:43:14
2068744349
A tranzakció lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
WebBicikli (589) (Eladó)
Pozitív
2016.02.04. 10:43:14
2068744352
A tranzakció lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
WebBicikli (589) (Eladó)
Pozitív
2016.02.04. 10:43:14
2068744358
A tranzakció lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Senkinek sem ajánlom, egy hazug.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pantomines (92) (Eladó)
Semleges
2015.06.08. 10:54:26
2077490855
Nem tudtuk megoldani a szállítást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A szállítást nem tudtuk megoldani.Többszöri levelezés után sem sikerült megegyezni a termék átvételéről.A legutolsó e-mailre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.elektro01_a (80) (Eladó)
Semleges
2015.05.23. 22:22:45
2071141532
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ezt az infót kaptam tőle :"Kedves Eladó! Ne haragudjon de nem tudom megvásárolni a terméket, mert a tévé amihez vettem volna, ripityára törve érkezett meg hozzám, teljesen ki vagyok készülve, elnézésé
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Deja vu. Ezt érzem az előző, hasonlóaan nulla-közeli felhasználónak adott értékelésem után. Csak a tények: 04.24. aukció vége, 04.25.email a vásárlónak,04.27. SMS-ben érdeklődök,04.28. email, hogy jövő héten utal,05.03. újabb email, válasz nincs,05.07. újabb SMS,05.09.válasz,"jövő héten átutalom",05.13. hét óra: hívom, felveszi, bemutatkozok, majd váratlanul megszakad, utána nem elérhető.SMSem:Ennél tisztességesebb lett volna, ha udvariasan jelzi, hogy nem kell a termék-3 hét alatt bármikor.."
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri megkeresésre többször tett üres igéretet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a licit megnyerése után három nappal sem jelentkezett, az én telefonos megkeresésemre közölte " hogy már nem aktuális"! Komolytalan csak szórakozik! Kerüld el messzire, NEM ajánlom senkinek!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható,korrekt partner.csakis pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
0TrendyDivat0 (132) (Eladó)
Pozitív
2015.04.19. 17:08:13
2052019499
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem fejeződött be. Vevő mondta nekem, hogy ő nem kell, mert ő vásárolt egy újat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
