987826.judyjudy111 (-10) 8.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Lásd előző értékeléseit. (azért a VATERA is léphetne valamit, pl. bizonyos számú negatív értékelés után ne licitálhasson)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2009.05.08.-án történt a licit, sajnálom, nem várok tovább az átvételre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2009.05.08.-án történt a licit, sajnálom, nem várok tovább az átvételre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.VHenrietta (101) (Eladó)
Negatív
2009.06.19. 10:40:24
147063222
Egyáltalán nincs jó véleményem a vevőről:(Igaz nem ismerem és csak azáltal tudok negatív vélemény adni róla,hogy nekem NEM küldte a termék árát,amit elpostáztam neki.Így igazából nem tartom őt korrektnek!Meg sem próbált velem kapcsolatba lépni.Én többször hívtam és csak hitegetett!Tehát nem igazán ajánlanám,mint partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kétszer ígérte, hogy utal, eltelt egy hónap könyörögni nem fogok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Úgy tűnik nem tart igényt a termékre.nem jelentkezik,nem válaszol...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kisdarazs13 (148) (Eladó)
Negatív
2009.06.01. 12:09:44
146840000
Nem Vevő, a felhasználónévből és az értékelésekből is látszik, hogy csak játszik. Nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.451882.rikibaba (493) (Eladó)
Negatív
2009.05.31. 23:43:34
145670029
Sajnálom de nem várok tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő az aukció lejárata óta eltelt közel egy hónap alatt kétszer ígérte a személyes átvételt, majd mindkétszer lemondta(még úgy is, hogy felajánlottam, hogy házhoz viszem). Később ígéretet tett a vételár átutalására, majd miután az egy hét elteltével sem érkezett meg, hiába kerestem többször telefonon, nem lehetett elérni, mert nem vette fel a telefont. Nyilvánvaló, hogy nem akarta megvenni a terméket. DE ezt miért nem lehet őszintén megírni? Az esetben az értékelésem csak semleges lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hegemonia_a (1877) (Eladó)
Negatív
2009.05.28. 15:28:48
146787261
ugyanaz mint az előbb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hegemonia_a (1877) (Eladó)
Negatív
2009.05.28. 15:27:25
146241336
Nem jelentkezett, e-mailokra nem válaszol
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hegemonia_a (1877) (Eladó)
Negatív
2009.05.28. 15:26:40
146295042
nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egyszer ugyan beszéltünk, de már annak is két hete.....inaktív...nem várok...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem válaszol, nem lehet elérni. Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem válaszol, nem lehet elérni. Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésem ellenére sem kaptam sem érdembeli reakciót, sem pedig átutalást, sajnos tovább erre várni nem tudok. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.egy hónap eltelt, a termék ára nem érkezett meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.adreee_a (1351) (Eladó)
Semleges
2009.05.11. 20:56:31
146810399
Nem jelentkezik...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,korrekt partner,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1726.wadmacska (1034) (Eladó)
Negatív
2009.04.22. 07:12:34
145119576
Se kép, se hang ....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
