998419.zizu83_a (13) 78.26% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Hiába irtam emailt és SMS-t, hívtam telefonon csak igéretet kaptam, a vételátat egy hónap után se utalta. Nem ajánlom senkinek.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1196375.NextBaby (89) (Eladó)
Pozitív
2010.01.15. 04:05:36
159640587
Maximálisan ajánlom! Kedves, megbízható,korrekt, partner! Köszönöm szépen a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.famacska77 (159) (Eladó)
Pozitív
2009.12.29. 22:14:59
158588389
Korrekt, gyors partner. Köszönöm, hogy nálam vásárolt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó vaterás partner. Gyorsan, pontosan fizetett. Köszönöm. Ajánlásom:+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő többszöri megkeresésre sem vette fel velünk a kapcsolatot! Sajnos többet sikerült eltelefonálnunk, mint amennyi a táska ára... Nem ajánlom! Én is sajnálom, de a negatív értékelés muszáj megírnom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmire nem reagált küldtem több emailt, sms küldtem a telefont nem vette fel . Így nálam ez negatív. Vártam több mint 30 napot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rumcajszka (471) (Eladó)
Pozitív
2009.12.05. 11:49:14
157150237
POZITÍV MIINDENKINEK AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1021433.susu72_a (259) (Eladó)
Semleges
2009.11.30. 16:00:17
156704573
A vevő megtekintette a terméket csak nem felelt meg.De nagyon korrekt a vevő csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK. Remek Vaterás. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék leütésétől számítva eltelt több mint egy hónap, de a vevő nem utalta a megbeszélt összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, gyors, jó kapcsolattartó Vevő! Köszönöm! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
felicia050 (430) (Eladó)
Pozitív
2009.10.16. 09:51:20
153197442
Megbízható, kedves vásárló. Ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sylmester_a (122) (Eladó)
Pozitív
2009.10.15. 22:09:36
153083207
Minden rendben zajlott!A partnert csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott ! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
111283.smile82 (407) (Eladó)
Pozitív
2009.10.09. 07:50:51
153134725
Köszönöm a vásárlást! Gyors, szimpatikus vaterás! Szeretettel ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt csaj. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt csaj. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2009.06.26.-án ütötte le a terméket és az eltelt több mint egy hónap alatt többször egyeztettünk újabb és újabb időpontot különböző problémáira hivatkozva, de még így sem fizette ki a terméket, pedig ha valakinek anyagi gondjai vagy egyéb problémái adódnak és ezt korrekten megbeszéli azt meg tudom érteni, mert vagyok annyira humánus, de szerintem ez a türelmi időn is látszik!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő több mint egy hónap alatt, többször megbeszélt határidőig nem küldte el a vételárat!Korrekt partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GoldenSport (786) (Eladó)
Pozitív
2009.08.04. 14:01:08
149650786
Hatékony kommunikáció, zökkenőmentes tranzakció. A Golden Sport köszöni a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zolirigoletto (3622) (Eladó)
Semleges
2009.06.29. 17:14:08
148759265
Vevőnek nem maradt elég pénze a motorra egyéb okok miatt, ezt jelezte nekem nagyon korrekt módon e-mailban. Korrekt ++.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevőnek egyéb okok miatt nem maradt pénze a motorra.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
252180.centersport_a (216) (Eladó)
Pozitív
2009.06.12. 10:19:20
147565430
Csak ajánlani tudom mindenkink!Köszönöm,hogy nálam vásárolt!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
252180.centersport_a (216) (Eladó)
Pozitív
2009.06.12. 10:18:02
148186642
Csak ajánlani tudom mindenkinek!Köszönöm,hogy nálam vásárolt!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Korrekt, gyors vevő, csak ajánlani tudom. Csupa ++++ Remélem máskor is találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Korrekt, gyors vevő, csak ajánlani tudom. Csupa ++++ Remélem máskor is találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
WattMester_a (1745) (Eladó)
Pozitív
2009.05.10. 22:11:53
147108458
megbízható vásárló! A csomag elindult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
