998809.altenerkft (4) 70%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
528110.Guban50 (104) (Eladó)
Pozitív
2009.09.26. 20:27:15
151437943
Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.528110.Guban50 (104) (Eladó)
Semleges
2009.09.18. 16:19:05
150485996
Sajnos csak a semleges minősítésre van lehetőség, annak ellenére, hogy végül is pozitívan alakult az adás-vétel. Tehát az én minősítésem nem semleges, hanem pozitív. Normális üzletmenetet bonyolítottunk le. Ezt hibának tartom a Vatera rendszerében, mert itt semleges minősítést kényszerít rám. A kedves vásárlónak pedig továbbra is szívesen állok rendelkezésére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevö cseret kert, erzert egy masik arut ütött le, ami pozitivan zárult.891087.kissveron_v (242) (Eladó)
Semleges
2009.09.04. 11:27:11
150176443
A vevő igérte éte jön,de nem jött.még 2x irtam emailt és egyszer telefonon hivtam nem volt elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.aranybanya (946) (Eladó)
Negatív
2009.08.14. 23:03:29
149221021
Csak ígérget, és nem jelentkezik a termékért, nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.aranybanya (946) (Eladó)
Negatív
2009.08.14. 23:02:57
149217332
Csak ígérget, és nem jelentkezik a termékért, nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehetett elérni a vevőt telefonon, de még e-mailre sem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.241229.Molcsi53 (2256) (Eladó)
Pozitív
2009.08.06. 11:14:58
150321019
Korrekt, pontos Vaterás,mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció sajnos nem jött létre, mert a kapcsolat felvétel nehézkes emailra nem válaszol, telefonon is csak egyszer sikerült elérni, de azóta semmi. Mivel kezdő ezért nem rontom az arányát, de remélem hogy tanult az estből!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
783152.casewestern (350) (Eladó)
Semleges
2009.07.07. 11:37:22
149100590
sajnos a vevő nem vette meg a regált, eljött megnézte, de nem tetszett neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt gyors vevő, mindenkinek ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
frankybebi (104) (Eladó)
Negatív
2009.06.10. 12:23:00
146437808
Sajnos a vevő közel 1 hónapja nem utalta a vételárat, így kénytelen vagyok negatívval értékelni!
Természetesen ha pótolja, semmi akadálya az árú eljuttatásának!
Másik fél: Az áru átvételét személyesen és helyszini fizetéssel jelöltem meg, mert nem szerettem volna úgy vásárolni, hogy nem látom mit veszek meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dimitroff_a (165) (Eladó)
Pozitív
2009.05.19. 12:07:08
147195371
Gyors, korrekt, szimpatikus partner. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást. Sok kellemes időtöltést a termékhez.... :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
