régi lőszeresláda a háborúból,a képen látható állapotban van,monoron van ide kell érte jönni, nem viszem sehova sem.Licitet nem törlök!
Regisztráció időpontja: 2010.11.04.
Értékelés eladóként: 99.84% Értékelés vevőként: 100%
régi lőszeresláda a háborúból,a képen látható állapotban van,monoron van ide kell érte jönni, nem viszem sehova sem.Licitet nem törlök!