Kedves okner987! Szeretném megkérdezni, hogy van rajta magyar hang? Mert a leírásban azt írod igen de a lemez hátulján én nem látom? köszi előre is! :)
Kedves okner987! Szeretném megkérdezni, hogy van rajta magyar hang? Mert a leírásban azt írod igen de a lemez hátulján én nem látom? köszi előre is! :)