MiniShop_a (875) 98.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 887 | 1009 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 38 | 40 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 16 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 937 | 1065 adásvétel |
| Az eladóként kapott 841 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Boczkamuu (679) (Vevő)
Semleges
2015.09.05. 06:09:31
2094939437
Próbáltam kapcsolatba lépni az eladóval, de nem érkezett reakció hosszú idő után sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
menomanofamily (293) (Vevő)
Semleges
2015.08.01. 10:37:24
2095324322
Sajnos nem kaptam postaköltséget, igy nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
menomanofamily (293) (Vevő)
Semleges
2015.08.01. 10:37:01
2094979382
Sajnos nem kaptam postaköltséget, igy nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
menomanofamily (293) (Vevő)
Semleges
2015.08.01. 10:36:36
2094934157
Sajnos nem kaptam postaköltséget, igynem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kaptam meg az emailt a számlaszámról. Itt jeleztem az eladónak a problémát, azóta sem méltatott válaszra!!!! Tudom, olcsón nyertem meg a terméket. Az üzenet még mindig olvasható a termék alatt, és a válaszok száma is....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gabry0111 (505) (Vevő)
Semleges
2015.02.13. 08:30:37
2029802783
a hölgy sajnos a mai napig nem küldte el a számlaszámát amire tudtam volna utalni, én nem kaptam a teszvesz-től olyan emailt amiben benne lett volna a számlaszám, írtam neki 3x, egyszer válaszolt kb 2 hét elteltével, utána semmi válasz....már nem tartok a nadrágra igényt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész Vaterás! A pulóver mérete (hosszúsága) nem stimmelt, így kicsinek bizonyult! Eladó korrekt volt, a pénzt visszautalta! Árut nem kérte vissza, mert a posta kb. ugyanannyi lett volna, mint amennyiért megvettem! A pulóvert egy rászoruló kislánynak adtam! Csakis ajánlom! Köszönettel:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
no comment...tapasztalt eladó így nyilván neki van igaza
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
9285380.BerenS84 (0) (Vevő)
Semleges
2015.01.02. 16:28:26
2006544056
Licitáltam az árura,de csaknem tartottam igényt rá,licittörlésre nem került sor,mert "kifutottam" az időből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem válaszolt a levelemre, a telefonszám ami meg van adva nem működik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg az árút csak nagyon meg késve.Én okt.28-án elutaltam a pénzt és az árút csak nov.10-én kaptam meg.üdv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kishenceg79 (483) (Vevő)
Semleges
2014.07.17. 14:55:44
1928603066
Mérten probléma miatt nem jött létre az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árút megkaptam, de sok késéssel...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pesturestu (83) (Vevő)
Semleges
2014.02.23. 11:03:55
1857710753
A ruha színben eltért a leírtaktól.Valószínűleg összemosott,kibolyhosodott ronda darab volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ronibenipici (70) (Vevő)
Semleges
2014.01.19. 09:49:00
1843089716
Azért adok semlegest mert ha én el tudom utalni időben a pénzt,akkor elvárom,hogy az eladó is mihamarabb küldje a vásárolt terméket! ( nem 3 hétre rá)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
halcsab_v (118) (Vevő)
Semleges
2013.07.22. 12:56:44
1756203059
Valahogy kiment a fejemből... sajnos miattam nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elégedetlen volt, de problémáját kizárólag az én költségemre, a termék visszaadása nélkül akarta megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klarisz73 (1577) (Vevő)
Semleges
2013.03.18. 11:05:32
1715155586
Az alig használtként hirdetett póló gallérja a hajtáson 2 árnyalattal világosabb, kopott. A sötétre sikeredett fényképen nem látszott, így nagy meglepetés volt amikor megkaptam - negatív értelemben. Az eladó felajánlotta, hogy küldjem vissza és utalja az árát, de a 2x kifizetett postaköltségem annyi lett volna, mint a póló ára volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó kedves és jó kapcsolattartó, sajnos a postázás körül adódtak bonyodalmak: ajánlott postát fizettem, de simával küldte, emiatt nem érkezett meg karácsonyra a csomag. Jeleztem a problémát és korrekten felajánlotta, hogy visszafizeti a különbözetet, ezt nem kértem. Korrekt eladó, kár, hogy ez így sikerült, de a termékkel elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
412198.gimoxx (11) (Vevő)
Semleges
2012.08.31. 08:31:04
1623529103
Minden rendben zajlott, azon kívül, hogy 2 héttel a fizetés után lett csak postára adva a vásárolt termék.
Átutalás: 2012 aug 10
Postára adás (bélyegző szerint): 2012 aug 24
D-
Másik fél: Valóban késtem a postázással.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú újkorába biztos gyönyörű volt,de mire én megkaptam már agyonmosott és a mellrésznél a gumirozás sok helyen elengedte az anyagot és a varrás is!!!Ezt elfelejtetted leírni....!!!!Tudom,hogy használnak írtad,de ha látom előre,hogy milyen akkor még200 ft sem adtam volna érte!!!Írhatsz bármit,ez a tényen nem változtat!!Amúgy rendbe volt minden!!
Másik fél: Azért ez igencsak túlzás... A felső használt volt, de nem agyonhasznált, főleg nem volt agyonmosott állapotban! Sajnálom, hogy nem vagy vele megelégedve...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szjanos01 (287) (Vevő)
Semleges
2012.03.07. 15:58:28
1536911108
Sajnos a csomag útközben a postáról elveszett, átkerült egy futárcéghez akik tisztítási és átcsomagolási költséget akartak fizettetni velem 2000 Ft-ot, amit nem fizettem ki, tehát nem vettem át a csomagot. Azóta semmi hír a pulóverról viszont a posta vezetőjével beszéltem aki elmondta, hogy már több visszajelzés volt erről az ál futárcégről és nagyon sajnálja a történteket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött össze az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
manika68_a (658) (Vevő)
Semleges
2012.02.12. 17:03:34
1536316877
Kedves eladó, sajnos a felső állapota agyonmosott, kopott, használhatatlan :( Nagyon csalódott vagyok :(
Másik fél: A felső használt volt, ahogy a leírásban is szerepelt, de azért ki ne találd már, hogy használhatatlan!!! Szép állapotban volt!!! Nem tudom miért kaptam az értékelést...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
20528782.badrhari77 (1) (Vevő)
Semleges
2012.02.08. 09:46:38
1536941984
hát nem igazán ajánlom senkiek.!!!!!
Másik fél: Hát aztán mégis miért nem??! Talán azt kéne leírni, de persze, ha nem tudsz mit írni, akkor nehéz!
Egy tökéletes nadrágot kaptál, minden rendben volt az aukció során részemről, persze ez rólad nem mondható el, nekem még sem jutott volna eszembe semlegest adni, holott megérdemelnéd...
Ha az a pár nap csúszás a problémád, akkor ezúton is szeretném megköszönni a megértésedet és kívánom, hogy te is kerülj ilyen helyzetbe és ilyen türelmesek legyenek veled is, mint amilyen te voltál velem...
Rossz indulatú ember vagy! ----!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
levaimanna (223) (Vevő)
Semleges
2012.01.28. 22:04:22
1525240907
Nem ajánlom senkinek!Rossz volt a nadrág cipzárja amit eltitkolt!5000 Ft-ért vettem egy hibás terméket.Eladó nem korrekt ezért NEGATÍV-ra értékelem!!!
Másik fél: Örülök, hogy majdnem 1 hónap után jutott eszedbe, hogy a nadrág cipzárja hibás, amit kétlek, mert én nem vettem észre rajta semmit. Ha az lett volna, azt feltüntettem volna az aukció leírásában, valamint, ha valóban hibás lett volna a nadrág, mikor megkaptad, akkor már hetekkel ezelőtt írtad volna és valószínű, hogy először levélben, hogy megoldjuk a dolgot... Nem tartom jogosnak az értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az Eladó nagyon kedves,megértő volt remélem lesz majd közös üzletünk ami nem ilyen sajnálatos dologgal fog végződni és csak is +++++++ mindenki csak bátran tőle
Másik fél: Ha lehetne biztosan pozitív értékelésben részesíteném a vevőt. Nagyon korrekt partner! Sajnos nem várt dolog történt, amit én teljes mértékben megértek és nagyon sajnálom, így közös megegyezéssel úgy döntöttünk, hogy nem bonyolítjuk le az üzletet. Remélem lesz még szerencsénk egymáshoz! Mindenkinek csak ajánlani tudom! +++++!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ligerio295 (10) (Vevő)
Semleges
2011.11.24. 06:17:49
1501864664
Abszolút nem válaszol az email üzeneteimre.
Másik fél: Nem tudom, hogy mit gondol a kedves vevő... Az aukciómban feltüntettem, hogy licitet nem törlök, így hátha jobban meggondolják egyesek, hogy milyen komolysággal állnak a vásárláshoz.
Ő ezzel tisztában volt, mégis töröltetni szerette volna a 201 ft-os licitet! Ez már az összeg miatt is nevetséges. Az aukció lejárta után írt egyetlen egy e-mailt, amiben még jó, hogy nem engem hibáztatott az aukció megnyeréséért, és közölte, hogy neki nincs felesleges 200 ft-ja... Az ilyen ember minek licitálgat?
Ráadásul a szabályzattal sincsen egyáltalán tisztában, hiszen az első mondata:"Megnyertem a licitálást, pedig napokkal ezelőtt töröltem a licitet!"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
CigiRacing (17) (Vevő)
Semleges
2011.10.03. 21:57:16
1474688848
Csak azért nem adok negatívat, mert nem ér ez a kis majom annyit, hogy kizárjanak "bosszúnegatív" miatt! Nem fizettem időben, nem válaszoltam neki, mert nem voltam gépnél, erre adja a negatív értékelését, meg sem várva az előző nap küldött levelére a reakcióm, holott előtte mindig válaszoltam neki,s mintha az előző értékelések alapján megbízhatatlannak tűnnék!!! Intoleráns, nagyképű.. Meg kell nézni miért kapott negatív értékelést és utána véleményt alkotni a viselkedéséről! Ezt vedd NEGATÍVNAK!
Másik fél: Nem fizettél, többször is ígérted. Lehet, hogy másnál ez nem negatív, nálam az. Írni is csak akkor voltál hajlandó, ha én kerestelek!
Azért ez nem így megy. Megértő vagyok, és a nagyképűség igen távol áll tőlem.
Én a levelekben is normális hangnemben tudtam beszélni veled, neked ez sem sikerült.
El lehet gondolkodni, hogy milyen jelzőkkel illetsz... Nézz magadba először! ----!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csillagszemanya (74) (Vevő)
Semleges
2011.09.20. 08:11:02
1469359572
A tranzakció meghiúsult, de az eladóval megbeszéltük a problémát. Nagyon kedves, segítőkész volt. Sajnálom, hogy nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lilla79_a (119) (Vevő)
Semleges
2011.09.10. 18:56:34
1475289664
sajnos nem vehettem át a terméket egy 3.fél miatt! ettől függetlenül az "eladó" nagyon korrektül és kedvesen járt el az ügyben!ajánlom mindenkinek! csupa++++++++++ remélem lesz majd sikeres üzletünk még! KÖSZÖNÖM A SZUPER HOZZÁÁLLÁST MÉG 1X!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmi vész előfordulhat, csak mindig itt piroslik hogy értékeljek már:-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
815066.habika01 (1) (Vevő)
Semleges
2011.02.03. 17:14:48
1437820979
nem lehet vele tárgyalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak félreértettük egymást
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértettük egymástAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
varganikolett84_v (3) (Vevő)
Semleges
2010.11.12. 16:01:06
180999217
Megbeszéltük az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem sikerült összehozni a személyes találkozót
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem informált arról,hogya termék czibzárja rosz!Hiányoznak egyéb kiegészitők!1 helyen szakadt volt! Így a vétel áron felül még,2500ft ot kell rá költeni!!
Másik fél: A kabát használtként volt hirdetve, te semmit nem kérdeztél róla. A termék cipzárja működik!! A felhúzójának egy része hiányzik 2 cipzárnál és a kabáton nem volt szakadás!
Amúgy meg, ha gondod van vele, miért nem e-mailben írtad meg?
Szívesen visszavásárolom, ha problémád van vele.
Mindent meg lehet beszélni, de nem így!
Ha 2500 ft-ot ráköltesz, akkor is nagyon jól jártál!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fizetés után 2 hétig vártam a csomagra.
Másik fél: Valóban késtem a feladással, de folyamatosan tartottam a kapcsolatot a vevővel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
70890.Shakibabe (614) (Vevő)
Semleges
2010.06.26. 20:04:45
167628736
Nem jött létre az üzlet a másik fél visszalépett
Másik fél: miattam nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
már értékeltem
Másik fél: "már értékeltem"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
