MiniShop_a (875) 98.67% felhasználó összefoglaló oldala

98.67% pozitív visszajelzés
(887 Felhasználó adta)
98.67% pozitív visszajelzés
(887 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 887 1009 adásvétel
Semleges: 40 adásvétel
Negatív: 0 0 12 16 adásvétel
0 0 937 1065 adásvétel
Az eladóként kapott 841 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Baracs
Regisztráció dátuma: 2010.01.27.
Utolsó belépés: 2016.06.11. 07:39
Inaktív!
47 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Boczkamuu (679) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.09.05. 06:09:31

Termékkód

2094939437

Próbáltam kapcsolatba lépni az eladóval, de nem érkezett reakció hosszú idő után sem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

menomanofamily (293) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.08.01. 10:37:24

Termékkód

2095324322

Sajnos nem kaptam postaköltséget, igy nem jött létre az adásvétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

menomanofamily (293) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.08.01. 10:37:01

Termékkód

2094979382

Sajnos nem kaptam postaköltséget, igy nem jött létre az adásvétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

menomanofamily (293) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.08.01. 10:36:36

Termékkód

2094934157

Sajnos nem kaptam postaköltséget, igynem jött létre az adásvétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Bracco77 (7) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.03.03. 12:08:55

Termékkód

2028609155

Nem kaptam meg az emailt a számlaszámról. Itt jeleztem az eladónak a problémát, azóta sem méltatott válaszra!!!! Tudom, olcsón nyertem meg a terméket. Az üzenet még mindig olvasható a termék alatt, és a válaszok száma is....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gabry0111 (505) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.02.13. 08:30:37

Termékkód

2029802783

a hölgy sajnos a mai napig nem küldte el a számlaszámát amire tudtam volna utalni, én nem kaptam a teszvesz-től olyan emailt amiben benne lett volna a számlaszám, írtam neki 3x, egyszer válaszolt kb 2 hét elteltével, utána semmi válasz....már nem tartok a nadrágra igényt

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

CarpeDM (80) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.01.19. 16:45:43

Termékkód

2011757369

Kedves, segítőkész Vaterás! A pulóver mérete (hosszúsága) nem stimmelt, így kicsinek bizonyult! Eladó korrekt volt, a pénzt visszautalta! Árut nem kérte vissza, mert a posta kb. ugyanannyi lett volna, mint amennyiért megvettem! A pulóvert egy rászoruló kislánynak adtam! Csakis ajánlom! Köszönettel:

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mofly78 (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.01.08. 19:42:21

Termékkód

2006554388

no comment...tapasztalt eladó így nyilván neki van igaza

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

9285380.BerenS84 (0) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.01.02. 16:28:26

Termékkód

2006544056

Licitáltam az árura,de csaknem tartottam igényt rá,licittörlésre nem került sor,mert "kifutottam" az időből.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

SViola_a (547) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.12.17. 13:16:20

Termékkód

2000671742

Nem válaszolt a levelemre, a telefonszám ami meg van adva nem működik.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Zsuzs030 (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.11.10. 20:54:18

Termékkód

1995107756

Nem kaptam meg az árút csak nagyon meg késve.Én okt.28-án elutaltam a pénzt és az árút csak nov.10-én kaptam meg.üdv.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kishenceg79 (483) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.07.17. 14:55:44

Termékkód

1928603066

Mérten probléma miatt nem jött létre az adásvétel!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

xlazar (18) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.07.06. 10:06:19

Termékkód

1917596759

Az árút megkaptam, de sok késéssel...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

pesturestu (83) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.02.23. 11:03:55

Termékkód

1857710753

A ruha színben eltért a leírtaktól.Valószínűleg összemosott,kibolyhosodott ronda darab volt!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ronibenipici (70) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.01.19. 09:49:00

Termékkód

1843089716

Azért adok semlegest mert ha én el tudom utalni időben a pénzt,akkor elvárom,hogy az eladó is mihamarabb küldje a vásárolt terméket! ( nem 3 hétre rá)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

halcsab_v (118) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.07.22. 12:56:44

Termékkód

1756203059

Valahogy kiment a fejemből... sajnos miattam nem jött létre az adás-vétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

swingsy (8) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.06.21. 23:30:42

Termékkód

1738163978

A vevő elégedetlen volt, de problémáját kizárólag az én költségemre, a termék visszaadása nélkül akarta megoldani.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Klarisz73 (1577) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.18. 11:05:32

Termékkód

1715155586

Az alig használtként hirdetett póló gallérja a hajtáson 2 árnyalattal világosabb, kopott. A sötétre sikeredett fényképen nem látszott, így nagy meglepetés volt amikor megkaptam - negatív értelemben. Az eladó felajánlotta, hogy küldjem vissza és utalja az árát, de a 2x kifizetett postaköltségem annyi lett volna, mint a póló ára volt...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dombij_v (442) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.01.11. 17:55:56

Termékkód

1681319915

Az eladó kedves és jó kapcsolattartó, sajnos a postázás körül adódtak bonyodalmak: ajánlott postát fizettem, de simával küldte, emiatt nem érkezett meg karácsonyra a csomag. Jeleztem a problémát és korrekten felajánlotta, hogy visszafizeti a különbözetet, ezt nem kértem. Korrekt eladó, kár, hogy ez így sikerült, de a termékkel elégedett vagyok.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

412198.gimoxx (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.31. 08:31:04

Termékkód

1623529103

Minden rendben zajlott, azon kívül, hogy 2 héttel a fizetés után lett csak postára adva a vásárolt termék. Átutalás: 2012 aug 10 Postára adás (bélyegző szerint): 2012 aug 24 D-
Másik fél: Valóban késtem a postázással.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

berika737 (92) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.29. 08:58:09

Termékkód

1627699184

Az árú újkorába biztos gyönyörű volt,de mire én megkaptam már agyonmosott és a mellrésznél a gumirozás sok helyen elengedte az anyagot és a varrás is!!!Ezt elfelejtetted leírni....!!!!Tudom,hogy használnak írtad,de ha látom előre,hogy milyen akkor még200 ft sem adtam volna érte!!!Írhatsz bármit,ez a tényen nem változtat!!Amúgy rendbe volt minden!!
Másik fél: Azért ez igencsak túlzás... A felső használt volt, de nem agyonhasznált, főleg nem volt agyonmosott állapotban! Sajnálom, hogy nem vagy vele megelégedve...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szjanos01 (287) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.07. 15:58:28

Termékkód

1536911108

Sajnos a csomag útközben a postáról elveszett, átkerült egy futárcéghez akik tisztítási és átcsomagolási költséget akartak fizettetni velem 2000 Ft-ot, amit nem fizettem ki, tehát nem vettem át a csomagot. Azóta semmi hír a pulóverról viszont a posta vezetőjével beszéltem aki elmondta, hogy már több visszajelzés volt erről az ál futárcégről és nagyon sajnálja a történteket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csikosan (115) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.03. 18:29:33

Termékkód

1516763060

nem jött össze az adás-vétel

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

manika68_a (658) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.12. 17:03:34

Termékkód

1536316877

Kedves eladó, sajnos a felső állapota agyonmosott, kopott, használhatatlan :( Nagyon csalódott vagyok :(
Másik fél: A felső használt volt, ahogy a leírásban is szerepelt, de azért ki ne találd már, hogy használhatatlan!!! Szép állapotban volt!!! Nem tudom miért kaptam az értékelést...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

20528782.badrhari77 (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.08. 09:46:38

Termékkód

1536941984

hát nem igazán ajánlom senkiek.!!!!!
Másik fél: Hát aztán mégis miért nem??! Talán azt kéne leírni, de persze, ha nem tudsz mit írni, akkor nehéz! Egy tökéletes nadrágot kaptál, minden rendben volt az aukció során részemről, persze ez rólad nem mondható el, nekem még sem jutott volna eszembe semlegest adni, holott megérdemelnéd... Ha az a pár nap csúszás a problémád, akkor ezúton is szeretném megköszönni a megértésedet és kívánom, hogy te is kerülj ilyen helyzetbe és ilyen türelmesek legyenek veled is, mint amilyen te voltál velem... Rossz indulatú ember vagy! ----!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

levaimanna (223) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.28. 22:04:22

Termékkód

1525240907

Nem ajánlom senkinek!Rossz volt a nadrág cipzárja amit eltitkolt!5000 Ft-ért vettem egy hibás terméket.Eladó nem korrekt ezért NEGATÍV-ra értékelem!!!
Másik fél: Örülök, hogy majdnem 1 hónap után jutott eszedbe, hogy a nadrág cipzárja hibás, amit kétlek, mert én nem vettem észre rajta semmit. Ha az lett volna, azt feltüntettem volna az aukció leírásában, valamint, ha valóban hibás lett volna a nadrág, mikor megkaptad, akkor már hetekkel ezelőtt írtad volna és valószínű, hogy először levélben, hogy megoldjuk a dolgot... Nem tartom jogosnak az értékelést.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

noresz808 (33) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.20. 13:43:37

Termékkód

1530140249

Az Eladó nagyon kedves,megértő volt remélem lesz majd közös üzletünk ami nem ilyen sajnálatos dologgal fog végződni és csak is +++++++ mindenki csak bátran tőle
Másik fél: Ha lehetne biztosan pozitív értékelésben részesíteném a vevőt. Nagyon korrekt partner! Sajnos nem várt dolog történt, amit én teljes mértékben megértek és nagyon sajnálom, így közös megegyezéssel úgy döntöttünk, hogy nem bonyolítjuk le az üzletet. Remélem lesz még szerencsénk egymáshoz! Mindenkinek csak ajánlani tudom! +++++!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ligerio295 (10) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.24. 06:17:49

Termékkód

1501864664

Abszolút nem válaszol az email üzeneteimre.
Másik fél: Nem tudom, hogy mit gondol a kedves vevő... Az aukciómban feltüntettem, hogy licitet nem törlök, így hátha jobban meggondolják egyesek, hogy milyen komolysággal állnak a vásárláshoz. Ő ezzel tisztában volt, mégis töröltetni szerette volna a 201 ft-os licitet! Ez már az összeg miatt is nevetséges. Az aukció lejárta után írt egyetlen egy e-mailt, amiben még jó, hogy nem engem hibáztatott az aukció megnyeréséért, és közölte, hogy neki nincs felesleges 200 ft-ja... Az ilyen ember minek licitálgat? Ráadásul a szabályzattal sincsen egyáltalán tisztában, hiszen az első mondata:"Megnyertem a licitálást, pedig napokkal ezelőtt töröltem a licitet!"

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

CigiRacing (17) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.03. 21:57:16

Termékkód

1474688848

Csak azért nem adok negatívat, mert nem ér ez a kis majom annyit, hogy kizárjanak "bosszúnegatív" miatt! Nem fizettem időben, nem válaszoltam neki, mert nem voltam gépnél, erre adja a negatív értékelését, meg sem várva az előző nap küldött levelére a reakcióm, holott előtte mindig válaszoltam neki,s mintha az előző értékelések alapján megbízhatatlannak tűnnék!!! Intoleráns, nagyképű.. Meg kell nézni miért kapott negatív értékelést és utána véleményt alkotni a viselkedéséről! Ezt vedd NEGATÍVNAK!
Másik fél: Nem fizettél, többször is ígérted. Lehet, hogy másnál ez nem negatív, nálam az. Írni is csak akkor voltál hajlandó, ha én kerestelek! Azért ez nem így megy. Megértő vagyok, és a nagyképűség igen távol áll tőlem. Én a levelekben is normális hangnemben tudtam beszélni veled, neked ez sem sikerült. El lehet gondolkodni, hogy milyen jelzőkkel illetsz... Nézz magadba először! ----!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csillagszemanya (74) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.20. 08:11:02

Termékkód

1469359572

A tranzakció meghiúsult, de az eladóval megbeszéltük a problémát. Nagyon kedves, segítőkész volt. Sajnálom, hogy nem jött létre a vásárlás.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Lilla79_a (119) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.10. 18:56:34

Termékkód

1475289664

sajnos nem vehettem át a terméket egy 3.fél miatt! ettől függetlenül az "eladó" nagyon korrektül és kedvesen járt el az ügyben!ajánlom mindenkinek! csupa++++++++++ remélem lesz majd sikeres üzletünk még! KÖSZÖNÖM A SZUPER HOZZÁÁLLÁST MÉG 1X!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

helszti (77) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.03. 21:16:31

Termékkód

1436854600

Semmi vész előfordulhat, csak mindig itt piroslik hogy értékeljek már:-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

815066.habika01 (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.03. 17:14:48

Termékkód

1437820979

nem lehet vele tárgyalni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bogohari (56) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.01. 17:26:51

Termékkód

1435879221

Csak félreértettük egymást

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértettük egymást
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

varganikolett84_v (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.12. 16:01:06

Termékkód

180999217

Megbeszéltük az eladóval.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

rebabus (57) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.09. 13:29:30

Termékkód

180255143

Nem sikerült összehozni a személyes találkozót

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mfbakter (25) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.09.25. 09:56:32

Termékkód

180255127

Nem informált arról,hogya termék czibzárja rosz!Hiányoznak egyéb kiegészitők!1 helyen szakadt volt! Így a vétel áron felül még,2500ft ot kell rá költeni!!
Másik fél: A kabát használtként volt hirdetve, te semmit nem kérdeztél róla. A termék cipzárja működik!! A felhúzójának egy része hiányzik 2 cipzárnál és a kabáton nem volt szakadás! Amúgy meg, ha gondod van vele, miért nem e-mailben írtad meg? Szívesen visszavásárolom, ha problémád van vele. Mindent meg lehet beszélni, de nem így! Ha 2500 ft-ot ráköltesz, akkor is nagyon jól jártál!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

spetic_a (14) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.07.22. 17:41:07

Termékkód

174799116

Fizetés után 2 hétig vártam a csomagra.
Másik fél: Valóban késtem a feladással, de folyamatosan tartottam a kapcsolatot a vevővel.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

70890.Shakibabe (614) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.26. 20:04:45

Termékkód

167628736

Nem jött létre az üzlet a másik fél visszalépett
Másik fél: miattam nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szulti01 (39) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.13. 18:31:34

Termékkód

164734957

már értékeltem
Másik fél: "már értékeltem"

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.