csucsu9_a (326) 97.11% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 336 | 396 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 359 | 423 adásvétel |
| Az eladóként kapott 139 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az áru értékét és a postaköltséget még április folyamán utaltam, május 4-én megegyeztünk, hogy visszautalja, mert nem tudja elküldeni a terméket. Azóta nem elérhető, telefont nem veszi fel, e-mail-re nem válaszol! Nem tisztességes eljárás, mindenkit óva intek a vele való üzleteléstől!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, keresésemre egy héten belül nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ismételten ötödször jelzem kedves Vatera, hogy ez az adás-vétel sem jött létre!az áru vételárát és a posta költséget 2 hónapja az eladó számlájára befizettem azóta többszöri telefonon történő egyeztetés ellenére sem az árut sem a pénzt nem kaptam meg jelen pillanatra elérhetetlenné vált nem tudok kapcsolatba lépni vele .Nem megbízható partner NEM AJÁNLOM SENKINEK
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Beígértem ezt a negatívot, ha nem hajlandó pontos eligazítást adni áru hollétét és időbeni elérhetőségét illetőleg. Erre sem reagált érdemben. Utána 5 nappal még küldtem egy levelet, hátha. Arra sem.Az egyetlen vmire való válasz,amit első felszólításkor adott, hogy Erdőkertesen kiírta egy kapura, hogy hol van.Én pösti gyerek vagyok.Nem értem.?!+@M:* Mellesleg utálok negatívot adni, de ilyen tempóban sz@rni az arcomba...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladónak az árú értékét elküldtem,de az árút nem küldte és nem tudok kapcsolatba lépni vele
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.NO KOMENT!!!!-------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sajnálom, de nem küldte a pénzt. Több mint 1 hónapot vártam.
Másik fél: a pénzt elküldtem.az árut megkaptam,csak lusta volt megnézni a bankszámláját hogy rajta van-e a pénz.igaza van negativot könnyebb adni,amit vissza vonni nem tud.2 csillagnál ez nem is olyan rossz.remélem a továbbiakban jobban oda figyel,és nem dobálgatja a negativokat.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csatlakozom. az enyémet is 13-án nyerte meg. semmi reakció a levelekre, pedig belép a teszveszre. sajnálom.
Másik fél: szia!szeptembertől a mai napig nem volt számítógépem˙(sóherság miatt)és nem tudom mit vásároltam tőled de ha még megvan megvenném!
Jaffa_2008 (1524) (Eladó)
Negatív
2008.09.13. 17:10:41
414294578
Aug. 13-án nyerte meg a terméket és azóta nem jelentkezett érte. Többször kerestem, nem válaszolt.Sajnálom,mivel látom,hogy jó teszveszes. 1 hónap várakozás szerintem elegendő.
Másik fél: szia!szeptember óta a mai napig nem volt számítógépem(sóherság miatt) nem tudom mit vettem tőled de ha még megvan azonnal átveszem!
Sajnos a kabát nem olyan mint a képen...ott ciklámen a színe de a valóságban bordó!Azt írja,hogy "alig használt" pedig elég kopott!!Nagyon sajnálom de nagyot csalódtam!
Másik fél: Kedves,vevő!fer ember modjára vissza küldőm az árát,valoban a kép n em adta vissza a szinét,de a kabát kifogástalan,és ne dobálozzál jogtalanul negativ értékeléssel!Viselkedésed Gerinctelenségre.vall!Tekis ujjonc!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
