galinom (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
drbodonyi (1282) (Eladó)
Pozitív
2010.02.03. 17:33:01
891714179
gyors,kapcstartó vevő,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden felhasználónak üzenem, hogy galinom unfair játékszabályai miatt kerüljék a vele való üzletkötést. Nem a Holdról küldtünk csomagot, ha gondja van, kultúráltan elíntézhető minden. Van még mit tanulnia.
Másik fél: Unfair?Hiszen én még email-ben is felvettem veled a kapcsolatot.Én nem pocskondiáztalak,ellentétben veled!Nézze meg mindenki!Egyébként a kabát nem kifogástalan...még szakadt is!Te miért nem email-en beszéled meg?Gerinctelen?Ki?No comment
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, korrekt, jó kapcsolattartó vásárló!! Mindenkinek szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gelzsuzsa (479) (Eladó)
Pozitív
2007.02.21. 07:05:23
1418679403
Határozott, gyors és korrekt vevő! Jó volt Veled üzletelni; remélem, találkozunk még!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,korrekt,megbízható partner,csak ajánlani tudom mindenkinek!Kellemes ünnepeket!:-)
Másik fél: Megérkezett,nagyon szép!Köszönöm szépen a kedves közreműködésedet!!Boldog ünnepeket!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
