zdrobino92 (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon korrekt, megbízható partner! Bátran ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudom ki szenvedett azzal hogy küldjem el borítékba pénzt mert nincs számlája.Mikor felajánlottam hogy találkozzunk személyesen ő tartózkodott.Biztos a termék miatt!!!!!!Nem ajánlom senkinek sem.100%NEGATÍV--Gyerekes!!!!!
Másik fél: még neki áll fejjebb-amiket rólam írt az hazugsáág egy leptoptásskábban nem tom mi hiba lehet???csak az értékelés sérti!senki ne foglalkozzon vele,érdekes módon mindenki minuszolta vajon miért??nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10261209.tomi-0707 (21) (Vevő)
Pozitív
2008.05.24. 15:28:29
366429500
elnéztem a terméket és licit törlést kértem ami megtörtént rugalmas és korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiváló a termék ezekszerinzt meg lehet bízni benne ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.