jenci09 (-1) 40% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
2 hete licitált azóta semmi reakció! A vételárat a mai napig nem kaptam meg! Senki miatt nem fizetek át nem vett termék után jutalékot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2 hete licitált azóta semmi reakció! A vételárat a mai napig nem kaptam meg! Senki miatt nem fizetek át nem vett termék után jutalékot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
már egy hónapja megvette de se híre se hamva megbízhatatlan senki ne üzleteljen vele!
Másik fél: Te magyaráztad hogy nincs bankszámlaszámod,meg hogy utánvét sem lehetséges.Küldjem el inkább a pénzt borítékban postán keresaztűl.Mikor mondtam hogy találkozzunk személyesen,ő csak mentegetőzött.Nem arról volt szó hogy semleges?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10643823.nigger1984 (-1) (Vevő)
Negatív
2008.06.21. 15:21:42
376729069
Senkinek nem ajánlom!!! Vettem töle egy pdat és a leirt tartozékok felét el sem küldte arrol meg nem is beszélve hogy 2 hetet kellet rá várni,hogy megjöjjön.Egyszerüen megbizhatatlan és felelötlen!!!!
Másik fél: A tarozékok felében gondolom azt az 1 darab cd-t érted?Amit mellesleg el is küldtem msn-en.És a "2 hetet ..."meg csak annyit hogy pénteken utaltál,keddre kaptam meg és pénteken küldtem a pda-t,így hétfőre kaptad meg.Hát az ilyen vás...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner, ajánlom mindenkinek! Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.