Amira79_a (18) 95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sikeres volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nehézkes volt a kommunikáció az elején, már pár hete pedig egyáltalán nem tudtam elérni sem telefonon, sem e-mailben. Mikor 2x az elején felvette a telefont azt mondta többször feladta már a cipőt, de mi nem vettük át. Napi több csomag jön hozzánk és még soha nem veszett el semmi. Ezt meg még ajánlottan is kértük. Az ajánlott szelvény másolatát sem kaptam meg. A 3480 Ft-ot 3 napon belül kérem a számlámra vagy viszem tovább az ügyet, mert már 2 hónapja vettük a cipőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben és gyorsan ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sok karcolás a szekrény ajtókon,csúnya, kb 10 ft-os nagyságú sérülés a szekrény tetején,és a belső hátlapok nagyon és sok helyen meg vannak sérülve.Az ajtókat nem tudjuk úgy beállítani,hogy normálisan csukódjanak.A lényeg ,hogy elég egyértelműen rákérdeztem vannak-e sérülések ,hibák stb ,azt a választ kaptam,hogy hibátlan a termék.A színe és a design szép,de hiába takarják el a ruhák a hátlapot,vagy nem látszik a szekrény teteje,akkor is tudom,hogy ütött kopott,nem ilyet akartunk
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors és kommunikatív partner,bár az egyik cipő nózija válik le,de ennyi pénzért egy javítás belefér!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1155614.fear79 (96) (Eladó)
Pozitív
2010.11.06. 06:54:30
182292528
Igazi Vaterás!Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Megbizható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
keszitamas (147) (Eladó)
Semleges
2010.07.19. 18:10:38
161374661
Hát egy kicsit erős a "Megbízhatatlan Vaterás" jelző annak ellenére, hogy valóban most én mulasztottam! (meg kell nézni a többi értékelést!) Bocsánat...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meghiusult, nem néztem meg a leveleimet, így a vevő azalatt az idő alatt negatív értékelést adott!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben volt minden,kedves,gyors vevő,ajánlani tudom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner!Mindenkinek ajánlom!Postázva!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt Vevő, szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
molnarvicus_v (104) (Eladó)
Pozitív
2010.04.06. 10:43:29
166749168
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyerekcipobolt (657) (Eladó)
Pozitív
2010.03.16. 21:38:31
163371023
Minden redben volt, ajánlom! Gyors, pontos, kedves, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív! Bártan ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt és megbízható hölgy.Szerintem mások sem fognak csalódni majd.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, jó vaterás. Ajánlom mindekinkek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
caledonia1_a (341) (Eladó)
Semleges
2009.11.23. 10:53:43
155417156
Nagyon kedves, nekünk nem sikerült,ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Sajnos az én hibámból adódóan nam sikerült az adás-vétel.Egy nagyon kedves,és rendkívül segítőkész vaterás.Nagyon bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elsobbsegi (165) (Eladó)
Pozitív
2009.11.11. 10:23:11
153379140
CSupa++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves aranyos és gyors vásárló.Nagyon meg voltam elégedve vele.Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek.Köszönöm....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves aranyos és gyors vásárló.Nagyon meg voltam elégedve vele.Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek.Köszönöm....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
spengilaci (167) (Eladó)
Semleges
2009.09.11. 11:25:55
151502318
Rendkívül kedves rendes vevő! A méret miatt nem volt megfelelő az áru! Nem az ő hibája!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem megfelelő méretAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csillagocska5 (851) (Eladó)
Pozitív
2009.09.08. 15:16:55
151800121
minden rendben zajlott csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
spengilaci (167) (Eladó)
Pozitív
2009.09.05. 12:54:40
151502154
Rendes partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
