Moni10_a (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szilagyi85 (119) (Eladó)
Negatív
2009.02.20. 10:43:56
126157249
Nevetséges vagy!Még hogy kerestél.Legalább 15 üzenet írtam, sms-t is. Nem tudom minek licitálsz ha nem akarod megvenni a terméket. Érdekes módon a többiek mind megkapták már a termékeket, csak te nem tudtál elérni igaz? Ne haragudj de pofátlanság, hogy még te vagy felháborodva.Egyszerűbb lett volna azt mondani hogy nem kéred mint hazudozni össze-vissza!!! Senkinek sem ajánlom!!!Felelőtlen, majd még ő ad negatívat!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
801807.Nyilas86 (8) (Eladó)
Pozitív
2009.02.17. 19:52:31
125677305
Kedves, aranyos vásárló. Minden rendben ment! Ajánlom! Csomag már a postán!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vevő,minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
228656.gaszman (5108) (Eladó)
Pozitív
2008.05.12. 03:57:50
64504780
Mindenkinek ajánlom. Korrekt, kapcsolattartó, megbízható, pontos. gaszman
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
228656.gaszman (5108) (Eladó)
Pozitív
2008.05.12. 03:57:49
64974568
Mindenkinek ajánlom. Korrekt, kapcsolattartó, megbízható, pontos. gaszman
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
