801807.Nyilas86 (8) 78.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
391934.vargaviktor666 (89) (Vevő)
Semleges
2009.04.12. 21:08:41
129108911
nem tudom elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt eladó! Elégedett vagyok a termékével. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szandrakucsera (27) (Vevő)
Pozitív
2009.03.21. 09:22:16
133283878
Meg vagyok elégedve a vásárolt termékkel, az eladó nagyon segítőkész és kedves volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kifizetett terméket a mai napig nem kaptam meg. Többször írtam neki, először még válaszolt is és hitegetett. Vártam, de csak nem jött a termék. Kértem, írja meg az ajánlott küldemény feladóvevényéről a ragszámot, - válaszra sem méltatott. Innentől kezdve síri csend. Szánalmas, hogy egyeseknek ennyit ér a becsületük! Az, hogy itt a Vaterán inaktív, egy dolog. A TeszVesz-en jelen van katka861128 felhasználói néven.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az eladot és aszt mondta hogy megkel rendelnie az kéthét. azárut nem tudom mijért hirget bármijen árut hogyha nem tudja küldeni leütéskövetöen de a pénct azzonnal küldjem ?? magyarul link elado nem ajálom senkinek csak annak akinek van felesleges pénze
Másik fél: Ez a szöveg, ez a hozzászólás, és ez a helyesírás szerintem elárul mindent. Nem csoda ha nem értette meg amit leírtam a licitnél.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
istvanszabo88 (469) (Vevő)
Pozitív
2009.02.26. 22:24:14
130959586
Minden Ok volt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
908931.Magus46 (3) (Vevő)
Pozitív
2009.02.26. 17:17:26
127532675
AZ ELADÓT CSAK AJÁNLANI TUDOM HA VALAKINEK ILYEN TERMÉKEKRE LENNE SZÜKSÉGE!!!Korrekt,az ígért hatáidőt betartva,az elöre jelzett árut megkaptam és még elégedett is vagyok vele.Ajánlott eladó!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves kapcsolat tartó és megbízható mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
583597.mirmio_a (1) (Vevő)
Pozitív
2009.02.17. 08:31:30
125713021
apum korházba került és nekem most minden pénzt haza kell adnom.Utalni akartam de ez jött közbe.Mindenképp szeretném megvenni csak kicsit később.bocsánat az eladó nagyon aranyos.ajánlom.Remélem megérti.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ShirinaDeeDee (69) (Vevő)
Pozitív
2009.02.14. 23:41:04
125402590
Nagyon rugalmas, megbízható és pontos eladó. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viharszellem (23) (Vevő)
Pozitív
2009.02.14. 14:07:12
123560516
Kicsit lassan ért ide,és a medál nagyon vékony!Erős,de vékony.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot a kedves vevővel,többszöri megkeresésemre sem reagált.
Másik fél: Egy megkeresésem volt, és arra is válaszoltam. Az egyik kollégájának elmondtam, mi a nagykerbe szeretnénk elmenni vásárolni, mivel van egy ajándéküzletünk. És azt is elmondtam., hogy a fülbevalót tegyék vissza, mivel a kolléga javasolta, hogy üssem le ezt az aukciót, hogy megkapjam a címüket. Szóval nem értem a dolgot. Nem korrekt viselkedés. Ha már egyszer együtt dolgoznak legalább beszéljenek össze. És figyeljenek arra, és tartsák be amit ígérnek. Csalódás volt, és a többszöri megkeresés pedig hazugság!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
