1787087.cleopatra85_a (-1) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Több alkalommal megkerestük telefonon, e-mailen, nem tűnik úgy hogy a vevőnek fontos lenne a megrendelt termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írjam, de többszöri levélváltás után sem történtek úgy a dolgok, ahogy megbeszéltük. 2 hónapot vártam az utalásra...sajnos úgy gondolom többet nem érdemes. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.monikrisz (202) (Eladó)
Semleges
2011.07.11. 14:04:08
1457465349
Nem tudtunk kommunikálni, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtunk kommunikálni, sajnálom.Ecobikeshop (1232) (Eladó)
Pozitív
2011.06.17. 21:33:34
1454444177
Rendben lezajlott az adás-vétel. Korrekt partner. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:( voltam már én is így!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
