nepper85 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mermaid08 (160) (Eladó)
Semleges
2011.05.30. 12:26:17
1451787631
A vevő valószínűleg meggondolta magát, mivel a vételár ígéretei ellenére 1 hónap elteltével sem érkezett meg. Időközben inaktívvá is vált..., így az értékelésnek sincs már sok jelentősége, ezért nem negatív. Kár, hogy így alakult...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1787087.cleopatra85_a (-1) (Vevő)
Pozitív
2011.05.16. 14:15:28
1450638267
sajnálom ,én hibásztam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Legalább egy telefon ,vagy email...,hogy nem kéred a farmert ,nem a hitegetés ... én többször kerestelek,üzentem..sajnálom,de ez Negatív!
Másik fél: köszönöm!KÖSZÖNÖM!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
petorjudit (1367) (Eladó)
Pozitív
2011.04.22. 08:29:52
1447124511
minden rendben ment, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cans111 (1097) (Eladó)
Semleges
2011.04.20. 09:37:12
1448521063
A póló jó állapotban volt, ahogy a leírásban is fel volt tüntetve! (a fényképek is erről tanúskodnak) Az ár-értékarány szempontjából a vevő nem szenvedett semmilyen sérelmet. Aki használt ruhát vásárol, az ne zsír újat várjon. A vevőnek más jellegű sérelmei vannak (ezt csak mi ketten tudjuk), nem tartom emiatt korrektnek az értékelését!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,megbizható,korrekt partner!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
satekagi (1006) (Eladó)
Pozitív
2011.04.09. 19:57:45
1445435088
Örülök hogy én lehetek az első értékelő:-)Jó kapcsolat tartó megbízható partner!Ajánlom mindenkinek!Sok+++++++++Köszönöm a vásárlást:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
