189646.Zele_20 (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala

71.43% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
71.43% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 5 5 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 7 7 adásvétel
Lakhely: Esztergom-Kertváros
Regisztráció dátuma: 2004.11.21.
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Bodnar0320 (125) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2006.08.12. 15:47:39

Termékkód

1287707

Minden rendben volt

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Ludi78 (424) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.02.16. 09:51:59

Termékkód

1580072

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

218920.Killerke (1) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.02.13. 17:44:25

Termékkód

1524195

Megbízható,pontos csak ajánlani tudom...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

zulfikar (84) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2005.01.31. 19:45:43

Termékkód

1538039

Tény: A 2.500,-Ft-on megnyert licitálás után az eladó 8.000,-Ft-os vételár ajánlatot adott telefonon. Nem fogadtam el, a tranzakció nem jött létre. Sajnálom, de nem tudok pozitív véleményt adni, sem ajánlani!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lugauer (6) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2005.01.21. 13:28:48

Termékkód

1408824

Most vásároltam (volna) először a Vaterán, de a fiatalemberrel az árverés után fél órával lefolytatott telefonbeszélgetésünk során azzal a kellemetlen meglepetéssel találtam szembe magam, hogy Ő bizony minimálisan 120.000.- Ft-ért hajlandó eladni az árverésre bocsátott terméket. Az árverést Én nyertem 85.500.- Ft-tal... sehol a bringa... A beszélgetés során egyértelműen BUTA ember benyomását keltette...
Másik fél: Nem tudom melyikünk a butább,az aki egy 120.000 Ft-os biciklire azt hiszi,hogy megveheti 85.000 Ft-ért,vagy az aki nem adja el ennyi pénzért.Nekem sem féláron adták!Te azt gondoltad hogy én ajándékba adom?Nézd meg a szabályokat,mert szerintem nem vagy tisztába velük. És utánna döntsd el hogy ki a BUTA,mert úgy látom még a fogalmakkal sem vagy tisztába. Sajnálom,hogy nem lehetett veled kulturáltan beszélni... Üdv.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

intel_a (2) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.01.03. 07:44:54

Termékkód

1274269

Nagyon megbízható, érdemes vele üzletelni... Ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

lillu_a (54) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2004.12.18. 11:17:01

Termékkód

1351499

pontos, megbízható vevő ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.