lugauer (6) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
luzsinszkip (77) (Eladó)
Pozitív
2010.07.17. 21:16:27
167831916
minden oké volt ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alexandra82_a (351) (Eladó)
Pozitív
2010.07.09. 18:08:08
174930457
Minden rendben és gyorsan zajlott!!Maximálisan megbízható vevő.Ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Berettyoelektro (3630) (Eladó)
Pozitív
2010.02.11. 08:43:45
161746410
Minden rendben a megbeszéltek szerint történt. Ajánlom mindenkinek ! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment,korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A veveő vis major miatt visszalépett, de nagyon korrekt üzletfél volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A veveő "vis major" miatt visszalépett, de nagyon korrekt üzletfél volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, rugalmas, gyors partner, javaslom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas, gyors partner, javaslom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
472888.marothykuria (182) (Eladó)
Pozitív
2006.01.10. 16:24:47
4838743
pénzügy rendben.májusban várjuk kedves vendégeinket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
189646.Zele_20 (3) (Eladó)
Negatív
2005.01.21. 15:28:08
1408824
Nincs tisztába az árakkal,azt hiszi,hogy féláron tud vásárolgatni,és ha nem a tervei szerint történik valami BUNKÓ...
Én nem tudtam vele normálisan beszélgetni.
Másik fél: A rólam készített értékelés nélkülöz minden alapot kivéve a ˝nem a tervei szerint történik valami˝ tagmondatot. Ez RÁGALMAZÁS!
Az 1 Ft-ról indított licitet ÉN NYERTEM 85.500.- Ft-tal, a telefonbeszélgetésünk során ennél lényegesen többet is felajánlottam (100.000.- Ft-ot) a kerékpárért, de zele20 kijelentette, hogy 120.000.- Ft-nál kevesebbért nem hajlandó eladni az árverésre bocsátott terméket.
A regisztrációja során Zele20 is elfogadta a VATERA szabályzatát, amiben többek között szerepel, hogy: ˝Emlékeztetõül: ha a termékedre legalább egy licit érkezik, akkor az kötelez arra, hogy a tranzakciót véghez vidd.˝
a meghiúsult tranzakció nem rajtam múlt.
Zele20 gerinctelen viselkedése
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
