3049360.heurisztika15 (-1) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő tapasztalatlan,nem ismeri a Vatera szabályzatát!!!!!Ha megvásárolok egy terméket amre nincs garancia azt nem szokták kipróbálni.Arról nem is beszélve,hogy köteles a megnyert terméket átvenni!!!!
A termék leírásban minden fel volt tüntetve ennek ellenére licitált és nyert,sajnos.Nincs mit megmagyaráznom egy olyan vásárlónak akinek ennyi NEGATÍV értékelése van.
Nem tudom ajánlani senkinek a vele való üzletelést-----Remélem aki olvassa az is tiltó listára teszi,hogy ne essen áldozatul
Másik fél: Tulajdonképpen szépen megfogalmazott negatív értékelés,csak az a baj,nem egészen fedi a valóságot!!!A megbeszélt átvétel előtt /ami tartalmazott volna egy gyors kipróbálást/ az eladó telefonon lemondta az üzletet hivatkozva arra ,hogy hirtelen ki tudta próbálni a ramot és az megfelelően működik! EZÉRT MÁR NEM TUDJA AZ ÁLTALAM LEÜTÖTT ÁRON NEKEM ODAADNI!!!! A sok pozitív értékelése ellenére sem ajánlom az eladót!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
miraculix (139) (Eladó)
Pozitív
2012.07.25. 14:07:53
1610364407
Korrekt vevő, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő figyelmetlen volt és nem volt elegendő pénze az áru megvásárolásához!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt és nem volt elegendő pénze az áru megvételéhez.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Brain01_a (175) (Eladó)
Semleges
2012.06.27. 14:10:56
1590800864
kommunikáció rendben, de a terméket végül nem vette át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
klorofilla (91) (Eladó)
Negatív
2012.06.19. 12:41:23
1570724930
többszöri egyeztetés és hitegetés után, hogy jövő héten jön majd a gumikért végül lemondta a megrendelést. Most akkor mit kezdjünk júniusban 4 darab nyári gumival?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
