352748.bimotamax (1) 57.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egy hónapja ütötte le a termékemet, nem jelentkezik, nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezik423912.uhrenbox (34) (Eladó)
Semleges
2007.09.25. 12:13:00
35256186
Nem keresett meg csak 1x telefonon
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem kerestett311813.revesztamas6 (425) (Eladó)
Negatív
2007.09.23. 10:45:59
32322958
E-mailekre nem válaszol,egyszer sikerült telefonon beszélnem vele és közölte,hogy átfogja venni.Elmúlt több mint 1 hónap.Minek licitál aki nem akar vásárolni?Ha közli,hogy nincs pénze,meggondolta magát stb nem adok negativ jellemzést,de ha ugy csinál mintha nem történt volna semmi akkor negativ jellemzést érdemel.Nem való a Vaterába!
Másik fél: Elmondtam ennek az idiótának ,hogy dél afrikában vagyok/ voltam és amikor hazaérek jelentkezem. Nincs pénzem??? Nézze meg az eddigi vásárlásaimat, egyiksem 3000 ft.-os gagyi.Erről ennyit.
Eltelt egy hónap és nem válaszolt a megkereséseimre. Annak ellenére , hogy szóban és írásban ígéretet tett (az aukció végén.) a megnyert termék átvételére, ez elmaradt. " Amennyiben a termékre érvényes licitet tesz, akkor a Vatera szabályzata és a PTK 211. § szerint is köteles az aukció tárgyát átvenni az eladótól! " ( Vatera ) Nem tudom másként értékelni. Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kellett volna megvenni ha nem gondolja komolyan!Több Emailt is küldtem, hogy a katalógus már Budapesten van, nem írt,nem hívott!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.245685.Boticselli (4908) (Eladó)
Semleges
2007.09.09. 08:55:10
33663448
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt a termékből.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: no comment
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, minden OK, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt de a Vevő nagyobb órát szeretett volna vásárolni.
Másik fél: korrekt ügyintézés,de az óra nagyon kicsi volt a kezemre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül szimpatikus, villámgyors, korrekt vaterás, csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekt, gyors, megbízható! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
