441602.mozeske20 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő nem közölte velem,h eláll a vásárlási szándékátol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
488570.christa25_v (49) (Eladó)
Semleges
2008.09.11. 09:16:09
87753920
Nem tudom,hogy mi az oka,hogy nem jött létre az üzlet, csak írt egy értékelést,hogy rajta kívül álló okok miatt nem szeretné a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudom az okátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves Mozeske! Ne haragudj kérlek,hogy semlegessel értékellek,de ha nem történt meg az aukció a vatera nem engedi,hogy pozitívval értékeljelek,engedné,de a 6 % ot le kéne szurkolni,szóval nem ingyen. Nekem POZITÍV véleményem van Mózeskéről,aki bár nem utalta át a termék árát,de nagyon gyorsan kommunikált és összességében kellemes volt a dolog.Mert ugye van aki licitál,de soha többet nem jeletkezik.Köszönöm a gyorsaságot és minden jót kívánok
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Technikai okAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
214233.petierika89_v (419) (Eladó)
Pozitív
2008.09.09. 13:33:55
89561653
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
523290.LeTy88 (130) (Eladó)
Semleges
2008.09.09. 11:11:13
86585453
Az aukció sikertelensége nem rajtam múlt, nem vette fel velem a kapcsolatot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Figyelmetlen volt, valószínüleg meggondolta magát!! Legközelebb legyél figyelmesedd és meggondoltamm mielőtt leütsz valamit!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
angelikakauffman (849) (Eladó)
Semleges
2008.09.08. 20:40:46
86519288
Azért nem negativ, mert az első vásárlás lett volna a vevőnek. Ha valamit leüt, és később megbánja akkor, ajánlanám az őszinteséget, mert ez hogy a rózsaszin csekk nem jön meg, ez igen átlátszó. A pósta azért felel, tehát ÖNNEK ha "elkevernék" akkor visszafizetik. De a pósta pénzküldésnél ilyet nem csinál! SZÓVAL CSAK ŐSZINTÉN!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Többszörös email.próbálkozásra, csak igérgetett!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az okát nem tudom, de ha szeretné a terméket megvásárolni,, kérem jelezze,, és ha kell utánvétel is postázhatom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a harmadik levelemre válaszolt először, amelyben tömör egyszerűséggel megírta, hogy nem kell neki a pulcsi amit villámáron leütött és hogy sajnálja. Miután ezt a választ kaptam tőle, megkérdeztem, hogy akkor miért ütötte le a villámárat,melyre újfent nem reagált még. Emiatt a sikertelen tranzakció miatt a pulcsi 1 hétig nem volt az aukcióim között, lehet, hogy ezalatt az idő alatt valaki más már megvette volna!De most tényleg miért ütötte le?És miért nem írta meg azonnal,hogy nem kell?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a harmadik levelemre válaszolt először, amelyben tömör egyszerűséggel megírta, hogy nem kell neki a pulcsi amit villámáron leütött és hogy sajnálja.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GergoLancer (20) (Eladó)
Semleges
2007.11.15. 14:54:57
41180168
Máskor figyelmesebben olvassa el a hirdetést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem felelt meg neki a fizetési mód.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
