gondagyorgy2 (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sziszkababy75 (450) (Eladó)
Semleges
2011.06.05. 19:30:34
1355791997
Kabáttal nem volt semmi gond!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vaterás. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK volt, csak++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett a termékért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Köszönöm a vásárlást!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vásárlás után kérdezett és nem olyan amilyet ő szeretne
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért adok semleges értékelést mert pár információt "elfelejtett" közölni a termékről. Korrekt az lett volna hogy kérdésemre a hibáiról tájékoztat. Javitás után ugyan használható lett, de nem az igazi és így ennyit nem ért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Stingerbat (62) (Eladó)
Semleges
2006.12.27. 18:39:24
319216659
Az üzlet nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.