szelpali (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
80% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Lakhely: Szeged
Regisztráció dátuma: 2007.10.06.
Utolsó belépés: 2011.05.29. 20:07
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Nem ajánlom senkinek... Februárban vett tőlem egy terméket,és azóta nem rendezte felém..... Pedig türelmes voltam és vártam... Abszolút nem ajánlom!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajámlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbizható partner, még a pakolásban is segitettek. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Közönöm a vásárlást!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hihetetlen gyors, precíz, maximálisan megbízható eladó! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.