5400328.Esszter19 (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Vártam majdnem egy hónapot,sajnos semmi kapcsolat,sem a vételár nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Utánvéttel nem postázok. Az aukció lejárata után erről azonnal tájékoztattam. Visszajelzés és a termékek kifizetése nem történt meg. Sajnálom így ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Utánvéttel nem postázok. Az aukció lejárata után erről azonnal tájékoztattam. Visszajelzés és a termékek kifizetése nem történt meg. Sajnálom így ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6683898.rekuci77 (29) (Eladó)
Negatív
2007.06.01. 18:58:38
323738631
Több, mint 1 hónapja lejárt az aukció, és semmi!! Azt mondta, hogy 1 hét múlva fizet! Azóta sem tudok róla semmit!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Helen25_a (830) (Eladó)
Semleges
2007.05.30. 08:20:55
323300255
Nem jött össze az eladás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Korrekt, gyors vásárló, minden rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szobandi_t (1191) (Eladó)
Pozitív
2007.04.26. 11:50:35
323476410
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissmypussy (-1) (Eladó)
Pozitív
2007.04.25. 07:45:28
323403687
gyors,kedves vásárló! köszi! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csatoadrienn (690) (Eladó)
Pozitív
2007.01.08. 18:51:31
319374083
Minden rendben, ment, kedves, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors és kedves partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.