kissmypussy (-1) 46.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Hát sajnos nincs értelme tovább várni, sosem fogom megkapni amit nyertem, mert az eladó kizárva.Az aukció után kérte, hog yutaljak, de a negák miatt kértem vmi biztosítékot, na azóta sem jött válasz...Csaló, de engem nem vert át:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4080231.Eper-b (181) (Vevő)
Negatív
2007.06.08. 12:14:30
323409180
Pozitívra értékelt, szóval a pénzt megkapta. Április 21.-e óta várom a napszemüveget. A leveleimre nem válaszol. Sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint 2 hét után sem hajlandó reagálni egyetlen levelemre sem, pedig nem csak egyet írtam neki. Úgy érzem türelmes voltam. Nem nagy ár az a 2000 ft, de akkor is átvert. Ne bízzatok benne, hazug. Pedig az első levelekben aranyos volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.erika31_2007 (616) (Vevő)
Negatív
2007.05.16. 14:01:44
1419045435
Több e-mail-re nem reagált,a telefonszám más valakié.Az 5600 ft-os szemüveget nem küldte.Semmit ne vegyetek tőle mert egy utolsó csaló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Se kép se hang....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4961006.novakagnes (184) (Vevő)
Negatív
2007.05.11. 14:44:45
323689290
Voltak, akiknek az enyémnél később járt le az aukciójuk, mégis megkapták a terméket. Pozitívan értékelték, ezzel is elismerve, hogy a pénzt megkaptad. A csomagnak én nem tudok utánanézni a postán, mert a feladószelvény nálad van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel létrejött az adásvétel, nem írhatok negatív értékelést, de a "nem használt" 65oo ft-os cipő koszos és szakadt volt, tele macskaszőrrel. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.principessa2292 (22) (Vevő)
Pozitív
2007.05.09. 03:05:06
323810940
Mind a két felső rendben megérkezett. Minden renben volt, és mindent köszönök.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a napszemüveg, csak állításával szembe ez egy kinai 250 Ft-os szemüveg. Ő viszont eredetiként külde nekem. Tele karcal, sorjás csavarral. Egyszóval használhatatlan.
Másik fél: érdekes!!nekem is úgy adták el,hogy eredeti,csak lopott!!! nem lehetséges,hogy a postán karcolódott meg?!! mert én nem használtam!!!
5400328.Esszter19 (2) (Vevő)
Negatív
2007.05.07. 11:44:03
323403687
MEGLOPOTT!!!Befizettem a számlájára 5700Ft-ot és nem küldte el a retro szoknyát,amit megnyertem!Igazolni is tudom.Ne vegyetek tőle semmit,ha nem akarjátok,h átverjen!!!
Másik fél: nem küldtem????? ne merj ilyet írni!! menj be szépen a postára és nézz utána,mert nem én vagyok a csaló!!! nem az én műfajom!! és még vissza akarod kuncsorogni a pénzt?? mikor elküldtem azt a szart!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!Köszi a vásárlast.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomag rendben megérkezett. A nadrág nagyon klassz, jobb, mint vártam :-) Nagyon korrekt és gyors eladó, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7101705.Cleoka19_t (32) (Vevő)
Pozitív
2007.04.26. 18:30:47
323518955
Nagyon jol zajlott ez a vétel meg vagyok elégedve minden kérdésemre konkrét választ kaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5818561.Nettyke_529 (122) (Eladó)
Pozitív
2007.04.24. 11:57:05
323294388
gyors, megbízható és nagyon kedves vásárló! ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A világ legjobb eladója! Kevesebbet kér mint az eredeti ár!!! Csak ajánlani tudom mindenkineki!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben zajlott! Örülök, hogy üzletet köthettem Veled:-)) Mindenkinek ajánlom:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
