noroliv (417) 91.12% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 462 | 554 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 45 | 47 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 521 | 615 adásvétel |
| Az eladóként kapott 548 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
tratattata (728) (Vevő)
Negatív
2014.02.24. 09:21:03
1845928712
Lehet, hogy szegény eladó meghalt, mert amikor januárban vettem a terméket, akkor alig volt negatívja, azóta meg vagy negyvenet összeszedett. Azért adok negatívot, hogy ha a Vatera feljelenti, akkor én is itt legyek a sorban állók között. 3100.- forintom bánja, hátha visszajön...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos én is pórul jártam.Elutaltam a pénzt, akkor még elérhető volt.Meg is érkezett hozzá, aztán eltűnt. --------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kiváló termék
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megértéssel és türelemmel vártam, hogy megkapjam a megrendelt és kifizetett árut, de mindhiába. Mint többen, én is ráfáztam. Se kép - se hang! Az ember eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Szerintem a Vaterának biztosítania kellene, hogy ilyen ne fordulhasson elő, illetve jelen esetben meg kellene tennie a megfelelő intézkedéseket a felelősségrevonás irányában.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.December elején elutaltam a vételárat, 20án meg is érkezett, azonban hibás volt a termék. Felvettem telefonon a kapcsolatot az eladóval, azt mondta hogy küldjem vissza neki a lámpát, ő majd küld egy újat, és a postaköltséget bele teszi a borítékba, ennek már 2 hónapja! Elérni nem lehet sem telefonon, sem mailben! Nem ajánlom senkinek, feljelentésen gondolkozom, de relatíve kis összegről van szó, szóval... NEM ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.aurora_a_hu (347) (Vevő)
Negatív
2014.02.02. 11:36:30
1843185353
Az átutalást lenyúlta, az árúról értékelést nem tudok adni mert nem küldte el a szemétláda. mindenféle módon megpróbáltam érintkezésbe lépni vele.eltűnt mint Petőfi a ködben. rendőrségi feljelentést kellene tenni együtt, vagy külön külön.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem elérhető, persze a pénz kérte minél hamarabb! Egy gyökér csalóról van szó! Kérek mindenkit, hogy jelentse fel, mert sok kicsi sokra megy, tehát kis összegnél is érdemes, mert ahogy látom sok mindenkit megkárosított! Én is megteszem a feljelentést. Remélem az összes okozott kárt gyógyszerre fogja költeni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tengeribreki (122) (Vevő)
Negatív
2014.02.01. 12:59:41
1840086254
2013,12,20, utaltam a termék árát,de a mai napig nem kaptam meg.Több vevőt is átvert.Nem ajánlom senkinek.-----
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.December elején átutaltam a tőr vételárát, de azt a mai napig nem kaptam meg. Az eladó teljesen eltűnt, kapcsolatba lépni vele lehetetlen. Én is MEGTESZEM ellene A RENDŐRSÉGI FELJELENTÉST, CSALÁS BÜNTETTE MIATT! Minden károsultat kérek, hogy fogjunk össze és MINÉL TÖBBEN TEGYÜNK ELLENE RENDŐRSÉGI FELJELENTÉST!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még mindig nem kaptam meg a terméket amit vásároltam és kapcsolatba sem tudok lépni az eladóval!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hasonlóan több vásárlójához, engem is átvert az eladó. El nem érhető email és telefon. A pénzzel lelépett. Költse gyógyszerre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A kapcsolatfelvétel addig tartott, míg megadta az adatait és én átutaltam a kért összeget! Egyáltalán nem kaptam meg a terméket, ezért a feljelentést fontolgatom. Azért csak fontolgatom, mert nagyon kicsi összegről van szó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csordigabor (44) (Vevő)
Negatív
2014.01.26. 20:11:25
1848961970
Elutaltam az árát a terméknek, ahogy kell. Email-re nem válaszol, a telefonszámon nem elérhető. Sajnos a pénzt úgy tűnik buktam, egyszerű átverés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció az én hibámból nem valósult meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék árát,és a postaköltséget kifizettem.Nem kaptam meg a terméket.Eladót elérni nem tudtam.Megloptak!Mivel több mint tíz vevő járt hasonló módon,és az eladónak 33 negatív értékelése volt az utóbbi 30 napban,ezért a vaterának többrendbeli csalás miatt, a sértettekkel együttműködve feljelentést kell tenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó a vételárat,és a postaköltséget kérte emailben,meg is kapta.Többet nem lehetett elérni.A vatera akkont törölve,email-cím törölve,telefon kikapcsolva.Sajnos megloptak.Több,mint tíz ember járt így,a vaterának feljelentést kell tennie,különben bűnpártolást követ el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.demarini76 (243) (Vevő)
Negatív
2014.01.24. 09:16:24
1848963548
Szemét csaló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Client:34424290 (25) (Vevő)
Semleges
2014.01.23. 12:10:10
1842711461
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval, így nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vételárat dec. 30-án elutaltam. A vásárolt árut nem kaptam meg. Az eladó elérhetetlen!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.December 27.én vásároltam meg a terméket amit a mai napig nem kaptam meg.A pénzt elutaltam,de az eladóval nem tudtam a kapcsolatot felvenni mert se a telefonra se az e-mailra nem reagált.Úgy látom másokat is lehúzott!NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.December 27.én vásároltam meg a terméket amit a mai napig nem kaptam meg.A pénzt elutaltam,de az eladóval nem tudtam a kapcsolatot felvenni mert se a telefonra se az e-mailra nem reagált.Úgy látom másokat is lehúzott!NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem tudom sajnos másnak nevez ni mint CSALÓ!!!!! Sok felkiáltójellel. Meg kapta a termék árát megnövelve a postaköltséggel! Nem kaptam semmit, telefonon nem lehet elérni, mail-re nem reagál! Senkinek nem ajánlom, hogy bármikor is megpróbáljon üzletet kötni vele! Mindenesetre én nem állok meg a negatív értékelésnél, meg teszem a feljelentést, az ilyen nem érdemel mást! Az egyre több negatív értékelés miatt gondolom, hogy a végén az érték sem kevés!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.miskolcnimrod (2) (Vevő)
Negatív
2014.01.22. 12:43:17
1843202330
Az eladóval felvettem a kapcsolatot elutaltam a termék árát és a postaköltségét (december 23-án) az árut a mai napig nem kaptam meg és az eladót se tudtam elérni illetve nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.naspolya020 (184) (Vevő)
Negatív
2014.01.22. 11:38:16
1848967544
2014.01.09.-én Elutaltam a megnyert vadászlámpáért 4875.-Ft-ot plusz az átutalási díjat a bank levette ezen összeg felett, összesen 5ooo.-Ft károm van a mai napig ezzel a licittel,mivel sem az árút NEM KAPTAM MEG sem a PÉNZEMET VISSZA. Kapcsolatba lépni nem állt módomban az eladóval sem a vaterán sem telefonon elérhetetlenség miatt.Ismételten szeretném megkérni a T.Eladót,hogy szíveskedjen haladéktalanul visszautalni a számlámra a számlájára általam elutalt összeget.Köszönettel Áldás Békesség
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Remélem nem azért tűnt el a pénzemmel, mert valami baja esett az eladónak. Azt nem kívánom senkinek. De azt igen, hogy képzelje el azt a csalódott kisgyereket, akinek a spórolt pénzéért nem érkezik semmi...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.IIIROBERTIII (114) (Vevő)
Negatív
2014.01.20. 22:43:24
1845852467
Vatera hivatalos szabályzatának idevonatkozó része. "Tegyünk rendőrségi feljelentést, ez esetben a vatera kiszolgáltatja a rendőrségnek az eladó címét." Megtörtént, ha visszautalod a pénzem, visszavonom a feljelentést. Addig meg edd meg amit főztél, vagyunk egy páran! http://www.vatera.hu/help/contact.php?goemail=1&save=1&came_from=1&co_type=73&co_type_sub=74
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az elado nem jelentkezett az emailemre, telefonjat nem veszi fel. Emiatt a penzt nem utaltam el es elalltam a megveteltol. Ui: (Ahogy latom azota a Vatera Inaktiv statuszba tette az eladot)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DEcember 3 án átutaltam a termék árát és azóta nincs áru.Nem válaszol a levelekre a telefonját kikapcsolta.Nem szabad tőle venni semmi megbizhatatlan !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csaló ! 2014.01.04-én vásárolt és átutalással kifizetett terméket nem kaptam meg. Az eladóval az eltelt időben semmilyen kapcsolatot nem tudtam teremteni, a telefon nem él, a megadott e-mail címre küldött üzeneteimre nem kaptam választ, sőt azok valószínüen rögtön a "kukában" végezték olvasatlanul !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mivel a személyes átvételt választottam, igy megkárosítva nem lettem, de a terméket sem tudtam megvásárolni. Nem szívesen teszem meg a negatív értékelést, de ez van!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csaló...... Elutaltam a vételárat és a postaköltséget tekintettel a 98%-os pozitív visszajelzésekre, és a pozitív írásbeli értékelésekre. Hiba volt. Ezután sorban jöttek a negatív értékelések.Az e-mail nem működik, a telefon kikapcsolva , folyamatosan kerestem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vételárat és a postaköltséget 1 napon belül átutaltam,de az áru nem érkezett meg. 3 mailt küldtem neki amelyekre nem jött válasz, többször hívtam de nem veszi fel, a telefonja nem elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.még karácsony előtt nyertem meg a licitet és még a tavaly el is utaltam az őszeget de termék a mai napig nem érkezett meg. Persze az azt hogy hova utaljam a pénzt arra tudod reagálni de hogy mikkor érkezik a termék arra nem sem e-mail sem telefonon nem lehet vele kommunikálni. EZ EGY CSALÓ vigyázat. Így még nem jártam De látom nem vagyok egyedül
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kalpagosleany (16) (Vevő)
Negatív
2014.01.17. 09:26:04
1845910904
Nem tudom mi történhetett az eladóval, mert mikor január 3.-án megnyertem a licitet, akkor még főleg pozitív visszajelzéseket kapott másoktól. És valóban az első pár napban sikerült felvenni vele a kapcsolatot, segítőkész volt, de aztán hirtelen köddé vált és se telefonon se emailben nem érhető. Én várnék még arra való tekintettel, hogy bármi történhetett vele, és nem is szoktam negatívat adni, de mivel látom, hogy van akinek viszont átadta az árút az utóbbi pár napban, ezért kénytelen vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Decembe 4-én megnyertem az aukciót és másnap átutaltam a pénzt! Vártam 2 hetet és még mindig nem érkezett meg a termék! Beszéltem vele még karácsony előtt azt mondta rossz címre küldte el és küld helyette egy másik csomagot, de az sem érkezett meg! 2 hete minden nap próbálom felhívni de nem elérhető a telefonja!!! Úgy néz ki én is elbuktam a pénzemet, mint jó pár megrendelő! Ezért nem ajánlom senkinek sem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, jó kapcsolattartás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vigyázat csaló ! Engem is megkárosított. A termék vételárát elküldtem postaköltséggel és azóta nem elérhető !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt. Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos úgy néz ki a dolog ,hogy megfizettem a tanuló pénzt,vagy fizettette velem a hiszékenységet. Érdekes módon azonnal a leütés után késő este megírta hova utaljam a pénzt ezt én másnap megtettem,de azóta is várom,!? Egyszer elérhető volt telefonon azt ígérte másnap telefonál ez sem volt igaz ,már nem elérhető ,és már az email címe sem működik.Egy világ dőlt össze bennem.Nem veszek többet semmit előre utalással ha még egyáltalán vásárolok a Vaterán. Ennyi a becsület norovil?? NEGATIV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.semleges semleges
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kezdő vaterásként, mielőtt jelentkezett volna az eladó elutaltam a termék árát 2013.12.31-én. Emailban is jeleztem felé, de sem emailban sem telefonon nem elérhető az eladó. A termék a mai napi 2014.01.15. nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fehermenyet (57) (Vevő)
Negatív
2014.01.15. 08:15:09
1835609447
Még soha senkinek nem adtam negatív értékelést, most először vagyok rákényszerítve, mivel megkárosított vagyok. 2013. december 9-én átutaltam a kért összeget, egyszer telefonon felhívott, hogy rossz helyre postázott, azóta elérhetetlen és nem is kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pozitiv! ajálom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.forzamilan_a (116) (Vevő)
Negatív
2014.01.14. 11:26:54
1845929027
A vételárat és a postaköltséget december 30-án elutaltam. Az eladó e-mailekre nem válaszolt, telefonja hosszú ideig ki volt kapcsolva. Később sikerült felhívnom, akkor ígéretet tett arra, hogy utánanéz az esetnek. Ez azóta sem történt meg, jelenleg újra elérhetetlenné vált az eladó. Az elérhetőség hiányát az eladó az ünnepekkel indokolta (ez elfogadható), viszont azóta sem változott a helyzet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jött létre üzlet. Illetve félig igen. Elküldtem az összeget. Az árut nem kaptam meg. Több alkalommal kerestem, nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2013.12.20.-án átutaltam az árú ellenértékét+postaköltséget.Beszéltünk telefonon és azt az ígéretet kaptam hogy ha meg jött az átutalás még aznap feladja postán. Elteltek az ünnepek az óév és gondoltam biztos a posta lassú. Felkerestem ismét telefonon azt az ígéretet kaptam hogy utánanéz és értesít hogy valójában mi is történhetett hogy nem kaptam meg az árumat, ennek is kb már egy hete. Se emailos se telefonos megkeresésre nem reagál, ki van kapcsolva. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Carlos12_a (219) (Vevő)
Negatív
2014.01.13. 10:32:44
1841854808
Az áru értékét+a postaköltséget 2013.12.30-án elutaltam a terméket a mai napig nem kaptam meg. E-mail-t 3-szor küldtem nem válaszolt, a telefonja ki van kapcsolva, Vaterán is írtam arra sem reagált. Úgy érzem két hét elég lett volna legalább a kapcsolat felvételre. A pénzt úgy látom elbuktam, ezért nem ajánlom senkinek sem!!! Láttam mások is jártak így vele mostanában.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tiszteletes3 (0) (Vevő)
Pozitív
2014.01.13. 08:57:34
1833825710
probléma mentesen zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.