Syl004 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben! Korrekt Partner! Sok-sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
871612.krsports (1) (Eladó)
Negatív
2009.08.11. 11:44:46
149943329
A vevő a licit lezárása után kérte, hogy utánvéttel postázzak.Amit szerintem egy laptop esetében más sem vállalt volna a helyemben,a terméklapon sem volt megjelölve!Arra,hogy a személyes átvétel nem megfelelő neki,az aukció lezárása után több mint egy héttel jött rá,mert a termék helyét sem figyelte licitáláskor.És a végén engem fenyegetett meg bosszúnegatívval,mert rugalmatlan vagyok/a postázás miatt/és amikor alternatívaként kértem térítse meg a jutalékot, azt írta nyerészkedni akarok rajta.
Másik fél: Az eladó nem volt hajlandó egy közös kompromisszumra, mert nekem nem érte meg a termékért négyszáz kilómétert utaznom. A postai utánvét nem jöhetett szóba, pedig futárszolgálaton keresztűl is lebonyolíthattuk volna az üzletet, annak ellenére, hogy csak személyes átvétel volt megjelölve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
