871612.krsports (1) 55.56% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Se kép se hang!!! Sajnálom de ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 hónapig vártam a megvásárolt termékekre, amiket nem sikerült eljuttatni hozzám. +1,5 hónapot vártam az elutalt pénzre, amit szintén nem kaptam meg. Azt hiszem nem való neked a VATERA... Bár, ha az emberi kapcsolataidat is így kezeled, akkor nem tudom mi való neked (talán egy lakatlan sziget...)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 hónapig vártam a megvásárolt termékekre, amiket nem sikerült eljuttatni hozzám. +1,5 hónapot vártam az elutalt pénzre, amit szintén nem kaptam meg. Azt hiszem nem való neked a VATERA... Bár, ha az emberi kapcsolataidat is így kezeled, akkor nem tudom mi való neked (talán egy lakatlan sziget...)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 hónapig vártam a megvásárolt termékekre, amiket nem sikerült eljuttatni hozzám. +1,5 hónapot vártam az elutalt pénzre, amit szintén nem kaptam meg. Azt hiszem nem való neked a VATERA... Bár, ha az emberi kapcsolataidat is így kezeled, akkor nem tudom mi való neked (talán egy lakatlan sziget...)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 hónapig vártam a megvásárolt termékekre, amiket nem sikerült eljuttatni hozzám. +1,5 hónapot vártam az elutalt pénzre, amit szintén nem kaptam meg. Azt hiszem nem való neked a VATERA... Bár, ha az emberi kapcsolataidat is így kezeled, akkor nem tudom mi való neked (talán egy lakatlan sziget...)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.470537.2Laci (347) (Vevő)
Negatív
2009.10.26. 09:36:58
150716063
undoritó vaterás nem ajálom senkinek az árut azota is várom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Abszolút megbízhatatlan partner!Először nem tudja mit vettem tőle,most meg már az e-mailjeimre sem válaszol!A vásárolt árút sem kaptam meg eddíg!Nem ajánlott partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A papucsot megkaptuk, igaz a mérettel volt egy kis gond, aminek a korrigálására ígéretet kaptam. Sajnos kisebb pacsker nem érkezett. Ettől függetlenül pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partner nem volt segítőkész a terék átvételében. Úgy gondolom, ha valakinek komolyak a szándékai akkor mindent megtesz, hogy eladja a terméket ami feleslegessé válik a számára, attól függetlenűl, hogy mit jelöl be az átvételi lehetőségeknél.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kedves, segítőkész, korrekt partner. Mindenkinek ilyen eladót kívánok. ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben volt, rugalmas és megbízható eladó, ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
